Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Kako je Savo kapiten iz čistog mira  prodo loptu pre njihovog nepriznatog gola

 

     Rendula, Rendula. U drugom polčasu je napravio još veću svinjariju, ali je Karpaćanin pacerski promašio mrtvu šansu. 

 

     Parker mi se najviše svideo, pokazao i zavidan nivo agresije i požrtvovanja, napravio zicer Orlandinju, odlično zadržao loptu između 4 protivnička igrača i prosledio Vukanu kod 3. gola i konačno i efektno zabio "sa glavom". Sumanuto je i razmišljati o Matosu.

 

     Živković pozitivno iznenađenje, naročito što je levak i igra po levoj strani, to je podatak za Riplija. 

 

     Gnom sa brojem 8 (verujem da je to Jovović) nije uradio ništa pozitivno. Naprotiv. 

 

     Caki takođe beskoristan. 

 

     Zašto nikome, nikada nije palo na pamet da proba Ristića na mestu levog spoljnjeg? Kod Pauna je, doduše, igrao levog beka. Danas je upravo sa te pozicije namestio Joviću gol. 

 

     Odbrana deluje nesigurno. 

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

     Rendula, Rendula. U drugom polčasu je napravio još veću svinjariju, ali je Karpaćanin pacerski promašio mrtvu šansu. 

 

     Parker mi se najviše svideo, pokazao i zavidan nivo agresije i požrtvovanja, napravio zicer Orlandinju, odlično zadržao loptu između 4 protivnička igrača i prosledio Vukanu kod 3. gola i konačno i efektno zabio "sa glavom". Sumanuto je i razmišljati o Matosu.

 

     Živković pozitivno iznenađenje, naročito što je levak i igra po levoj strani, to je podatak za Riplija. 

 

     Gnom sa brojem 8 (verujem da je to Jovović) nije uradio ništa pozitivno. Naprotiv. 

 

     Caki takođe beskoristan. 

 

     Zašto nikome, nikada nije palo na pamet da proba Ristića na mestu levog spoljnjeg? Kod Pauna je, doduše, igrao levog beka. Danas je upravo sa te pozicije namestio Joviću gol. 

 

     Odbrana deluje nesigurno. 

Ko je Jovovic, jel to onaj debil iz Sutjeske sto je tukao sudiju, ili neki nas mladi?

Link to comment

Imam osecaj da ce ovaj Vered da pokida.

 

Novosti javljaju da je Vojvodina prihvatila ponudu za Ivanica.

Edited by katamaran
Link to comment

Ovaj Izraelac deluje zanimljivo , mislim da će biti ok pojačanje.

 

Sa ovih par igrača može se čak i skrpiti solidna ekipa. Očigledno je da će prodati par klinaca, Rajkovića ,Jovanovića otprilike i uzeti neki keš. Evo vidim već se spominje Šaranov kao zamena. Kako su dali garancije za Ibanjeza moguće da je prodat već neki igrač.

 

Petković i Ibanjez već deluju kao ozbiljan apgrejd u odnosu na sadašnje bekove . Izraelac će zameniti Gavru mađiju  , na drugoj strani može igrati Katai  ili Parker u napadu Jović, mada mislim da će Orlando da bude prvi izbor :s_a:

 

U vezi imamo solidne talentovane igrače, onog Stojanovića bih poslao u Niš , mnogo je spor I loš .

 

Sve u svemu klaćemo se sa  Škotima .

Edited by elementary
Link to comment

Punimo magacin :naughty: Taj Ivanic je odličan igrač , još samo da pristane  da dođe kod nas .

Edited by elementary
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...