Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Parker isto odlican. Steta sto nije u planovima

Parker je sasvim solidan igrač. Za nas premija. Samo u mafijaškom svetu je Orlando bolji napadač od njega.
Link to comment

Моцарт обично не хвали играче пуно па ме занима да ли овај Плавшић вреди и шта игра.

 

On mi jedini uz Ivanića jedina želja iz JSL. Jedino što ne valja kod Ivanića je to što igra na poziciji na kojoj smo popunjeni (Katai i Avramovski). Plavšić je prilično nizak (oko 165cm) i u Spartaku je dobar deo vremena proveo u sredini terena, ali nekako je moj utisak da će on morati u ozbiljnijem fudbalu da igra po krilu. Za svoje godine odličan dribler, vidi saigrače vrlo dobro i dobro koristi obe noge. Da nije bio povređen bio bi na Novom Zelandu. Nas je u Subotici po onom blatu izlomio za sve pare, bio je najbolji igrač na terenu, ali smo ih mi pobedili. Za razliku od Matosa i Radonjića, njemu bi se obradovao, prilično.

 

Ibanezu ne treba ponuditi više od 120.000 evra koji je klubski maksimum. Take it or leave it.

 

Ne dopada mi se startna postava. Dobar deo igrača je isforsiran zbog odsustva mladih, ali me prilično brine što je Orlandić starter ispred Jovića. Orlandić je panjina koja isključivo može da služi kao bandera kada jurimo rezultat. Ne dopada mi se ni Caki na defanzivnom veznom (mada mi tu igrača nemamo), a verujem da Ristić starter ispred Savićevića, ali je ovaj igrao zbog toga što do sada nije igrao ni minut na pripremama. Mada za razliku od većine, Božoviću ne verujem ništa i da on mnogo bliži JSL stručnjacima nego prosečnim evropskim trenerima. Najviše me je ubedio da nema pojma kada je Škuletića platio silne novce da bi ga doveo u Lokomotivu.

 

Elem, nisam gledao prvo poluvreme, drugo je bilo otaljavanje posla.

Link to comment

Posrbice, kakav je ovaj mali Zivkovic? Jel igra dobro jer je opustena utakmica ili ima potencijala da zaista odigra pristojno na krilu?

Link to comment

Kažu svi koji su gledali treninge da je bio odličan na njima, ovo danas se može označiti rečju "talentovano", ali je neophodan rad i kontinuitet. Verovatno jedino pozitivno iznenađenje na ovim pripremama. Mislim da je kupio sebi mesto u prvom timu i nadam se time oslobio nas Radonjića.

Link to comment

Ahcina sam gledao nekoliko puta pretprosle sezone kad je bio na pozajmici u Grblju. Djelovao je prilicno neubjedljivo. Ili je toliko napredovao, ili mu je konkurencija stvarno nikakva. 

Link to comment

Mozda je samo sazreo i uz normalne treninge napredovao. Bice mi jako cudno ako Grof uspe da ne dovede nijedno JSL drvo. To ce biti ogroman napredak u odnosu na poslednjih 10ak prelaznih rokova. Za sada su dosli Rendulic i Katai, na 2 mesta gde nam i trebaju pojacanja. Sad levi bek, defanzivni vezni i krilo. Centarfor moze i ne mora.

Link to comment

Ahcina sam gledao nekoliko puta pretprosle sezone kad je bio na pozajmici u Grblju. Djelovao je prilicno neubjedljivo. Ili je toliko napredovao, ili mu je konkurencija stvarno nikakva. 

 

On je za reciklažu. Taj neće kraj leta u Zvezdi da doživi.

 

Baš juče pričam sa drugarom, najmanje što nam treba sada pred Kairat je da krenu da kupuju igrače redom u panici. Tačno to se i dešava. Opet ćemo krenuti u sezonu sa 30+ igrača i pet pogrešnih igrača u startnoj postavi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...