Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

nemoj uopšte da brineš, prelazni rok u jačim evropskim ligama nema nikakve veze sa našim igračima :(

istina.

mada vidis da je milan zagrizao

pretpostavljam da je novinarska glupost u pitanju, ali se iskreno nadam da mali zaista nece u milan

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Najbolje da treba prihvatiti prvu ponudu za zvanicno najboljeg golmana na svetu u svom uzrastu.

 

Prvu smo odbili, prihvatićemo drugu.

Link to comment

Miha bi bio car da ga uzme i stavi ga na gol.

 

Ali ove godine teško. Stigle pare u Milan, preveliki bi mu rizik to bio.

koliko je realno da to i uradi sa dvadesetogodisnjakom koji pritom dolazi iz srbije

Link to comment

Nista mi to ne djeluje realno, Milan vec ima 2 golmana, da ce potrosit jedno mjesto za stranca na novog, mladog golmana... Sumnam. 

Link to comment

Koja dva? Je l' su produžili Abijatija? Bila je priča i da im Lopez ide... 

 

Nije realno da Rajković dobije šansu u klubu takvog renomea i ambicija, ali ako je neko dovoljno hrabar da mu to obezbedi, to je Miha.  

Link to comment

Ako je Milan i zaista zainteresovan, verovatno bi ga kupili, pa vratili na pozajmicu. Što se tiče Rajkovića, jedna og gorih opcija mu je odlazak u top klub. Recimo, Lyon ili Ajax bi bila dobra opcija, jer vrlo verovatno će prodati svoje golmane.

Link to comment

Koja dva? Je l' su produžili Abijatija? Bila je priča i da im Lopez ide... 

 

Nije realno da Rajković dobije šansu u klubu takvog renomea i ambicija, ali ako je neko dovoljno hrabar da mu to obezbedi, to je Miha.  

Abbiati i Lopez, obojica su jos uvijek tu [da li ce biti i na pocetku sezone ko zna, mada mislim da su Lopezom zadovoljni]

Link to comment

Trebalo bi da im od golmana ostanu Abbiati i Lopez, ne znam da li ostaje Donnarumma. Gabriel je na pozajmici u Karpiju a Agacija zele da prodaju.

Link to comment

Sumnjam da Abijati ostaje. Deluje kao da ga čuvaju kao rezervu ako nikog ne dovedu (inače bi mu produžili ugovor).

 

Za golmana nema bolje lige od Kalča. Pa neka i presedi jednu sezonu. Bar će trenirati kod nekog ko je na drugoj strani kosmosa u odnosu na Maksu.

Link to comment

Ma to jeste, ali sumnjam da ce Milan potrositi mjesto na stranca na mladog golmana, pogotovo sto se kao razbacuju parama i jure neka velika imena. Jedino da ode negdje na pozajmicu, sto kaze posrbica. 

Link to comment

A do sad mu je išlo loše u karijeri uz Maksu™ <_<

 

 

Nemamo mi šta da brinemo,  Terza je  nanjušio talentovanu generaciju i došao je da je rasproda kao što je rasprodao nekoliko generacija ofkovih klinaca, njemu je to rutina. a stadion im se raspada.  Nije da ovde ima  mnogo šta da se rasturi, ali kad Terza završi posao, neće  ostati kamen na kamenu

Edited by levi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...