Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

A sta je sa zonpijem, zar nije on direktor omladinske skole?

Direktor je Vasiljevic, ne znam ime, istice mu ugovor krajem juna, pa se licitira ko ce biti naslednik. Naravno, pustili buvu da ce biti Mladenovic, jer je prilicno kritikovao sadasnjeg direktora, a na kraju ce biti neko nebitan ili opet taj Vasiljevic.

 

Pizon se vodi kao veciti kandidat za tu funkciju. On je vise za terenski rad, nego kancelarijski.

 

Zamisli njega na sastanku da objasnjava nesto nekome :lol:  ovako uzme loptu i pokaze sta treba da se radi.

Link to comment

Pižon je savetnik trenera i on sigurno ostaje, što je još bitnije koliko sam čuo taj posao mu ide prilično dobro. Dolazak Mladenovića bi bio izuzetan plus za klub, pogotovo ako se ovaj pokaže da ono što priča pretvara u stvarnost.

 

Interesantno je da klincima nisu dali više od 5-6 dana odmora nakon Novog Zelanda.

Link to comment

Dali su im do nedelje, s tim sto nece igrati prvu utakmicu, a mozda ni drugu. Sasvim dovoljno da se oporave i udju u normalni trenazni proces.

 

Inace Dinamo iz Moskve izbacen 4 godine iz svih UEFA takmicenja zbog krsenja pravila o licenciranju i FFP...

Link to comment

Ako je Noske spreman da ovo što govori sprovede u delo, jedino je sigurno da neće ni doći.

Како те не мрзи.

Link to comment

Šta da me mrzi? Da istrajavam u neverici da će Terza, Koki i Tonč da okrenu ćurak? To radim tako lako i bez napora. 

Па и није реч о њима.

Link to comment

Pižon je savetnik trenera i on sigurno ostaje, što je još bitnije koliko sam čuo taj posao mu ide prilično dobro.

Sta radi savetnik trenera!?

Link to comment

Savetuje trenere, pomaže pri treninzima, služi mladim igračim kao uzor...

Показује финте и тај рад. Оно за шта је најбољи.

Edited by porucnik vasic
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...