Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Mislite da je Tenk bolji od Micka koji je takodjer u Ceskoj?

 

Moze i Vukasin Jovanovic igrati zadnjeg veznog. Njegov ulazak protiv Brazila je jedan od kljucnih trenutaka utakmice.

 

edit. Kakav je ovaj Ajuru iz Javora?

Edited by reginald
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

I koje su šanse da Zvezda dovede ikoga, ako je još neko zainteresovan za njega?

 

Ovo su tekstovi pisani da popune neke rupe... Jebo te, Mechelen ili Zvezda, zaista težak izbor...

To sto novine pisu nije dokaz da ga stvarno i jure. Milion puta se pustaju takve price da bi se izvukao bolji ugovor.

Link to comment

Mislim da verovatno niko nije gledao Mijailovića u drugoj turskoj ligi, tako da ostaje pitanje koliko je napredovao. Obećavao je više od Tenka, ali nisu se proslavili ni jedan ni drugi.

Link to comment

Za razliku od Tenka Mijailovic je umeo da odigra nesto i unapred. Tenk je iskljucivo defanzivno koristan.

 

 

Imam utisak da se Zvezdin roster previše omalovažava. Ne sećam se kada smo imali više potencijala u timu nego sada. Naravno, treba ga razviti, ali tim nije netalentovan uopšte.

+1
 
Da prosle sezone nismo imali Lalatovica skroz bi druga pesma bila.
Edited by katamaran
Link to comment
Moze i Vukasin Jovanovic igrati zadnjeg veznog. Njegov ulazak protiv Brazila je jedan od kljucnih trenutaka utakmice.

 

 

Prva utakmica  za 10 dana,  Vukašin, Tenk i Grujić idu na odmor.. Na Kazahstance udaramo sa ovim što je sad u Sloveniji, jel?

Edited by levi
Link to comment

Zasto njih trojica idu na odmor, a ne idu Rajkovic ili Jovanovic?

Registracija igraca je nocas ponoc, znaci isti tim kao i prosle sezone minus Lazovic i Lazic(eventualno Onjila za koga se ne zna da li je zaista otisao) i dodaj Rendulica i ponekog klinca.

Link to comment

Tvorza je rekao da sa igracima iz prosle godine lagano prolazimo prva dva kola.

Ne treba sumnjati,zato svi 2344 da se kupe karte za avion.

Link to comment
O trenutnom stanju fudbala u državi koja se graniči sa Azijom i snazi nekog novog Kairata za MONDO je pričao Đorđe Despotović, napadač crveno-belih na pozajmici u Žetisuu.
 
"Kairat je trenutno organizaciono najbolji klub u Kazahstanu. Dovode dobre igrače i ulažu u budućnost. Među najbogatijim klubovima su u zemlji i sugran sam da će igrači biti izuzetno motivisani protiv Zvezde, jer će im verovatno biti obećane odlične premije za eventualni plasman u grupnu fazu Lige Evrope", kaže Despotović.
 
Kairat je u velikoj prednosti zato što je ovde prvenstvo u jeku, ali ne sumnjam da će Zvezda uspeti da prođe. Nadam se da ćemo ove sezone igrati bolje uz novog trenera, jer verujem da nije alibi kao neki drugi, a i od igrača sa kojima sam u kontaktu čujem da se odlično radi na treninzima".
 

Što se tiče ličnog učinka u Kazahstanu, 23-godišni napadač je zadovoljan.

"Dobro mi ide ovde, igram redovno i postigao sam četiri gola. Pozajmica mi ističe 30. juna, ali videćemo da li ću se vratiti u Zvezdu pošto imam nekoliko ponuda da ostanem", najavio je Despotović.

 
 
 
Link to comment

Koliko sam ja upucen, ovog mentola iznad gura Toncev licno, Grof ga nikako ne zeli. I da je oko njega izbila ona frka sa seljackom zadrugom.

Link to comment

igra krilo. a da je mentol, kao sto kaze pantelia, ocigledno jeste. zvuci realno i ovo za tonceva, posto je mali juznoprugas.

Link to comment

Malo, malo, pa neko pljucne na Laltovića. Jedino što je pametno rekao za Mondo Despotivić je da trebamo da odemo tamo par dana ranije.

 

 

gavric01.jpg

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...