Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

A sta se desava sa Tenkom? Nisam cuo da je negde otisao, a koliko sam primetio nije igrao na ovim pripremama. Koga jos imamo kao zadnjeg veznog?

Link to comment

Kovačević je sa U-21 repkom. Igrao je drugi deo meča sa Česima i izgleda da je starter sutra. Obe strane se nadaju da će nakon ovoga uslediti neki transfer, sličan Lazićevom (ako se i taj realizuje).

 

edit. Sem Grujića za kojeg nisam siguran da može da igra defanzivnog veznog, makar ne još, mi nemamo igrača za tu poziciju, sem par omladinaca.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Auh, ladno nisam ispratio da je Tenk u Ceskoj, gledao sam samo prvu tekmu... Al vidim da Terza uopste ne pominje zadnjeg veznog, a ukoliko Tenk ode (a nadajmo se da hoce) onda nemamo nijednog.

 

A to sto je doticni otisao u Cesku, verujem da je kombinacija kako bi se prodao. I u ovako obogaljenoj ekipi tesko da za njega ima mesta po kvalitetu.

Edited by Nikodije
Link to comment

Ја сам га једном доводио у менаџеру :D

 

Шалу на страну, Ибањез је био добар у Динаму, играо је и бека и крило.

I koje su šanse da Zvezda dovede ikoga, ako je još neko zainteresovan za njega?

 

Ovo su tekstovi pisani da popune neke rupe... Jebo te, Mechelen ili Zvezda, zaista težak izbor...

Link to comment

Auh, ladno nisam ispratio da je Tenk u Ceskoj, gledao sam samo prvu tekmu... Al vidim da Terza uopste ne pominje zadnjeg veznog, a ukoliko Tenk ode (a nadajmo se da hoce) onda nemamo nijednog.

 

A to sto je doticni otisao u Cesku, verujem da je kombinacija kako bi se prodao. I u ovako obogaljenoj ekipi tesko da za njega ima mesta po kvalitetu.

 

Ko nije otišao u Češku po transfer? Mogu da nabrojim pet igrača u rosteru max. Nama je pozicija defanzivnog veznog primarna za popunjavanje uz krila.

 

Imam utisak da se Zvezdin roster previše omalovažava. Ne sećam se kada smo imali više potencijala u timu nego sada. Naravno, treba ga razviti, ali tim nije netalentovan uopšte.

Link to comment

Ko nije otišao u Češku po transfer? Mogu da nabrojim pet igrača u rosteru max. Nama je pozicija defanzivnog veznog primarna za popunjavanje uz krila.

 

Imam utisak da se Zvezdin roster previše omalovažava. Ne sećam se kada smo imali više potencijala u timu nego sada. Naravno, treba ga razviti, ali tim nije netalentovan uopšte.

 

Imam i ja taj utisak, od nepodnosljive drvne gradje u ekipi su jos Andjelkovic i Cvetkovic, al kapiram da ce oni biti zamenjeni boljim igracima i da su, manje - vise, zavrsili karijeru u Zvezdi. Ali bih rekao da smo jos daleko od nekog realnog kvaliteta. Obaska sto dogodine nijedan od talenata vise nece biti tu, a Rajkovic ce, verovatno, vec sada da ode.

 

Dobro, tu su i Stojanovic i Orlando Medzik, ovaj prvi ce takodje biti skrajnut, za drugog vec nisam siguran ako uzmemo obzir da je Rajin pulen.

Edited by Nikodije
Link to comment

I koje su šanse da Zvezda dovede ikoga, ako je još neko zainteresovan za njega?

 

Ovo su tekstovi pisani da popune neke rupe... Jebo te, Mechelen ili Zvezda, zaista težak izbor...

Па једино да Терза нешто преклопи с Мамињом, ако му је још бураз агент.

Link to comment

Auh, ladno nisam ispratio da je Tenk u Ceskoj, gledao sam samo prvu tekmu... Al vidim da Terza uopste ne pominje zadnjeg veznog, a ukoliko Tenk ode (a nadajmo se da hoce) onda nemamo nijednog.

 

A to sto je doticni otisao u Cesku, verujem da je kombinacija kako bi se prodao. I u ovako obogaljenoj ekipi tesko da za njega ima mesta po kvalitetu.

Tenk je bio standardan u U21 i pre odlaska u Cesku.  On ima pad forme u poslednjoj sezoni u Zvezdi, ali o njemu imam bolje misljenje nego vecina ovdasnjih forumasa.  Ako ode u neki osrednji evropski klub, moze da napravi karijeru kakvu je imao Piksi Kovacevic u Francuskoj. 

Link to comment

Tenk je bio standardan u U21 i pre odlaska u Cesku.  On ima pad forme u poslednjoj sezoni u Zvezdi, ali o njemu imam bolje misljenje nego vecina ovdasnjih forumasa.  Ako ode u neki osrednji evropski klub, moze da napravi karijeru kakvu je imao Piksi Kovacevic u Francuskoj. 

 

I ja imam istu procenu. Baš je bio u lošoj formi koja je padala konstantno tokom prošle sezone. Bolje je izgledao na terenu u šampionskoj sezoni i to osetno bolje. Baš kao i u slučaju kod Kovačevića, mislim da bi mu Francuska lepo legla. Možda mu promena okruženja pomogne.

 

edit. Ali ako se ne trgne, vrlo lako karijera može da mu ode istim putem kuda je krenula ove godine.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...