Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Prilični sam optimista da ćemo cepiti Kazake, lakše nego očekivano. Nezgodni su za prvo kolo iz par razloga, ali imaju osetno manje fudbalskog znanja od nas.

 

Tamo su Kazaci pomocno osoblje, glavni igraci su im Spanac, dva Brazilca (i to vrlo korektnog pedigrea), Obaloslonovacanin, takodje izgleda dobar igrac, Gambijac koji sedam godina igra u Evropi, dva Rusa koji su prosli dobre ruske klubove... to je dovoljno kvaliteta da budu nezgodni, cak i da su Kazaci na nivou igraca Radnika iz Surdulice, pride su u formi.

Edited by Nikodije
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Trenira ih Vladimir Weiss, dobar trener koji je Slovačku doveo na SP 2010. i prošao grupu dobivši Italiju.

Imaju dva Brazilca i gorenavedenog Španca Rieru.

Imaju i naše dete Žarka Markovića.

Po TM-u vrijede 8,8 miliona funti.

Igraju na centralnom stadionu Almaty koji prima 24 000 gledalaca.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Central_Stadium_%28Almaty%29#/media/File:Almaty_Central_Stad.jpeg

 

Vodio i Artmediju protiv Partizana.

Link to comment

"Kairat je možda i najteži protivnik iz ove grupe, ali mi smo Crvena zvezda i samim tim smo favoriti. Što se tiče našeg protivnika, u kazahstanski fudbal se mnogo ulaže u poslednje vreme i klubovi im napreduju. Poznajem trojicu igrača, a dvojica su igrala sa mnom. To su špic, Džerard, i Isael, Brazilac, ozbiljan igrač. Verujem da imaju i nekoliko dobrih stranaca. Iskreno, nema mnogo razlike u tome da li prvo igramo kod nas ili u gostima, ali možda je i dobro što ćemo sezonu početi pred našim navijačima", poručio je Anđelković sa priprema ekipe u Sloveniji.

 

Eto ko je favorit  :naughty: 

Link to comment

"Mi smo Crvena Zvezda i samim tim smo favoriti" molim da ova izjava udje u zapisnik fudbalskih kliseja tik to nenadjebivih "2:0 je najopasnjji rezultat, trava je bila visoka, danas svi igraju fudbal...".

Kod ovakvih klubova kao sto je Kairat ne znaci skoro nista ono sta je bilo prosle sezone, a pogotovo prije 5 ili vise.

Takvi klubovi cesto ili brzo padnu nakon jednog kratkog booma ili naglo ojacaju ako gazda odresi kesu i pogodi sa dobrim strancima.

Kiarat svakako napreduje i treba ih shvatiti jako ozbiljno, nisu turbo jako naravno, ali za prvo pretkolo izuzetno ozbiljan rival.

Uz Azerbejdzan jedna od zemalja koja mnogo ulaze u fudbalsku infrastrukturu, dovodi mnogo stranih igraca i trenera i dobro placaju.

 

 

via Tapatalk

Link to comment

Tamo su Kazaci pomocno osoblje, glavni igraci su im Spanac, dva Brazilca (i to vrlo korektnog pedigrea), Obaloslonovacanin, takodje izgleda dobar igrac, Gambijac koji sedam godina igra u Evropi, dva Rusa koji su prosli dobre ruske klubove... to je dovoljno kvaliteta da budu nezgodni, cak i da su Kazaci na nivou igraca Radnika iz Surdulice, pride su u formi.

 

Pogledao sam ja njihov tim i sve je to uredu, ali ja i dalje smatram da imamo kvalitet više u odnosu na njih. Gambijac je igrao ove godine tri meča, jer Gohou razbija. Jedan od Brazilaca (Serginho) im je zimus stigao i još nije standardan, čak igra sve manje. Riera i Isael su ok krilni igrači, ali daleko od ubica. Dva Rusa i Marković su takođe korektni igrači. Onda sebi postaviš pitanje, šta bi rekao da Zvezda dovede Markovića iz Kairata za pojačanje. Štoper koji igra u tandemu je reprezentativac Kazakstana, baš kao i ofanzivni vezista.

Link to comment

STRAH OD LETENjA

STAMENI napadač Petar Orlandić više se plaši aviona nego protivnika.

-Putuje se deset sati? - u neverici je tražio potvrdu Orlandić.- Uh, bre, pa ko će to da izdrži, ja ne krijem strah od letenja. Trebalo bi da smo favoriti i ako smo već domaćini u prvom meču da to ljudski i iskoristimo. Da pobedimo sa većom razlikom i mirnije uđemo u revanš.

Dolazeći sa ručka, bek Miloš Cvetković mu je odmah pronašao rešenje:

-Orlanda, daj tri komada u Beogradu pa ne moraš ni da putuješ. Mi ćemo da završimo posao u revanšu...

 

Link to comment

 

 

-Orlanda, daj tri komada u Beogradu pa ne moraš ni da putuješ. Mi ćemo da završimo posao u revanšu...

 

 

 

Kakva su ovo dva brata, jedan ne zna, drugi ne ume. 

Edited by theanswer
Link to comment

Pogledao sam ja njihov tim i sve je to uredu, ali ja i dalje smatram da imamo kvalitet više u odnosu na njih. Gambijac je igrao ove godine tri meča, jer Gohou razbija. Jedan od Brazilaca (Serginho) im je zimus stigao i još nije standardan, čak igra sve manje. Riera i Isael su ok krilni igrači, ali daleko od ubica. Dva Rusa i Marković su takođe korektni igrači. Onda sebi postaviš pitanje, šta bi rekao da Zvezda dovede Markovića iz Kairata za pojačanje. Štoper koji igra u tandemu je reprezentativac Kazakstana, baš kao i ofanzivni vezista.

+1

Link to comment

Pogledao sam ja njihov tim i sve je to uredu, ali ja i dalje smatram da imamo kvalitet više u odnosu na njih. Gambijac je igrao ove godine tri meča, jer Gohou razbija. Jedan od Brazilaca (Serginho) im je zimus stigao i još nije standardan, čak igra sve manje. Riera i Isael su ok krilni igrači, ali daleko od ubica. Dva Rusa i Marković su takođe korektni igrači. Onda sebi postaviš pitanje, šta bi rekao da Zvezda dovede Markovića iz Kairata za pojačanje. Štoper koji igra u tandemu je reprezentativac Kazakstana, baš kao i ofanzivni vezista.

 

Ne kazem da je to neki ekstra kvalitet, ali tesko da cemo bas da ih cepimo, kako si napisao. Da smo u istoj poziciji sto se tice spreme i takmicarskog statusa, rekao bih da verovatno prolazimo, ovako ce to biti bas povuci - potegni. Pretpostavljam da cemo izgledati bolje nego prosle sezone, ali dok ne stignu neka konkretna pojacanja, uopste nemam poverenja da ovaj tim ima kvalitet da prodje cak ni ovakve protivnike.

Link to comment
Сәлеметсіз Бе!

Менің атым Питер Orlandić болып табылады.

Мен ұшатын қорқамын, сондықтан мен тек Белградта Егер ұсқынсыз ебать алатындарыңыз ...

Link to comment

Ima naš tim kvaliteta ali je prečesto izgledao kao razjebana družina, tu je mnogo i do trenera, tako da očekujem da, barem za ovu fazu takmičenja, Grof bude najveće pojačanje.

Link to comment

Ovo bi moglo da bude kao sa Dinamom iz Tbilisija.  Steta sto tamo ne igraju prvu, izgube 2-3 razlike pa posle u Beogradu naprave cudo. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...