Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

 

 

Sto se tice Gruje on je jos klinac i gde god da ode ne treba ocekivati da ce biti glavni igrac tima. Udineze je u kanalu i rezultatski i igracki, mislim da bi to bio los izbor. Nekako mi HOL liga deluje kao idealna, mozda ga upariti sa Gudeljom ili Vejinovicem.

Ма каква Холандија, нити имају пара нити ту он нешто може да напредује.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Pa nece Gruja kostati 10milki, a opste poznato je da oni umeju da kupe jeftino i prodaju skupo.

Sa druge strane ja sam ubedjen da ce tamo igrati, ne vidim kako bi napredovao na klupi neke ekipe iz liga petice tako brzo. Na kraju krajeva mi Grujica gledamo na nasim livadama i u repki koja je njegov uzrast-dakle decko nije ni omirisao ozbijlan fudbal.

Link to comment

Mozemo mi lako da se raspadnemo, pogotovo sto Grof nece dugo trpeti finansijsko sranje u klubu. Prvo je on rekao, pa Lukovic, pa Ugo, pa Donald... tinja, sto bi rekle sportske.net ne bi bilo cudo da se desi neka manja eksplozija... Ili je to samo priprema za neizbezno, prodavanje klinaca vec u januaru!

A 20 bodova prednosti ni Lalatovic ne bi mogao da upropasti...

Edited by Milosh76
Link to comment

@Posrbica

 

 

Nama Bazel, Salcburg, Ludogorec, Dinamo i slicne ekipe dolaze vec u drugom kolu kvalifikacija za LS (prvom kolu u kom mi ucestvujemo) jer nema trika da budemo povlasceni. Kakvo crno trece kolo...

Link to comment

@Posrbica

 

Nama Bazel, Salcburg, Ludogorec, Dinamo i slicne ekipe dolaze vec u drugom kolu kvalifikacija za LS (prvom kolu u kom mi ucestvujemo) jer nema trika da budemo povlasceni. Kakvo crno trece kolo...

 

Napisao sam to gore. Malo sam gledao po netu. Prvak Švajcarske ide direktno u CL naredne godine, ali zato prvak Grčke ide u kvalifikacije umesto njih. Prvak Grčke, Rumunije i Češke se uključuje tek u trećem krugu kvalifikacija za CL.

Link to comment

Pa nece Gruja kostati 10milki, a opste poznato je da oni umeju da kupe jeftino i prodaju skupo.

Sa druge strane ja sam ubedjen da ce tamo igrati, ne vidim kako bi napredovao na klupi neke ekipe iz liga petice tako brzo. Na kraju krajeva mi Grujica gledamo na nasim livadama i u repki koja je njegov uzrast-dakle decko nije ni omirisao ozbijlan fudbal.

Не шаљеш главног скаута на месец дана да снима момка који треба да седи на клупи...

Link to comment

Не шаљеш главног скаута на месец дана да снима момка који треба да седи на клупи...

 

Ne ako ti ne gori pod nogama i ako ne mozes da privuces atraktivna pojacanja :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...