Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Porasle ponude za Grujića. Do sada su sve bile oko 2,5 do 3,5, sada već rastu na realnih 5-7. Udinese, Everton... Možda Stanković obije kasu za Grujića. Kada sam već kod Grujića, lepo ga je juče "pohvalio" Paunović u GdS, kao da je Vučelić pisao intervju. Nije lider, a ni ne igra odgovarajuću poziciju. I Kataija žele Japanci, mada u njegovom slučaju verujem da je zapadna Evropa jedina opcija. Živo me interesuje kako će se odupreti ponudama, a u novinama im svaki igrači kukaju kako ih neisplaćuju. Ja bih navijše voleo da nam sredstva obezbede Kazakstanci i Aberdeen, ali i čak i da se to desi, nisam siguran da je to dovoljno.

 

edit. Danas u Kopru su Terziž i Raosavljević, možda je u pitanju Grujić, a možda Veljković.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

U Everton ne moze zbog radne dozvole, Udineze, ako je ponuda tacna (inace info je iz Sporta, a Informer je preneo) to bi moglo biti to. Uz tu sumu bih dodao i 10-20% od naredne prodaje i super.

Link to comment

U Everton ne moze zbog radne dozvole, Udineze, ako je ponuda tacna (inace info je iz Sporta, a Informer je preneo) to bi moglo biti to. Uz tu sumu bih dodao i 10-20% od naredne prodaje i super.

 

Malo je, može on bar do 7 na leto, ako nastavi u istom ritmu. 5 je minimum minimuma.

Link to comment

Malo je, može on bar do 7 na leto, ako nastavi u istom ritmu. 5 je minimum minimuma.

Zaboravljas da moramo da nadjemo 4 miliona do marta/aprila da bi mogli da igramo Evropu i da svi vec znaju da smo u dugovima i da nam pare trebaju. Nama pare trebaju u januaru, da bi on otisao tek u avgustu.

 

Tako da, hocemo-necemo moramo nekog prodati. To sto Caki, Noj i slicni ukupno ne vrede milion evra, to je drugo pitanje.

 

Bojim se da je prodaja u januaru neizbezna, uz ostanak do kraja kvalifikacija za LS.

Link to comment

Zaboravljas da moramo da nadjemo 4 miliona do marta/aprila da bi mogli da igramo Evropu i da svi vec znaju da smo u dugovima i da nam pare trebaju. Nama pare trebaju u januaru, da bi on otisao tek u avgustu.

 

Bojim se da je prodaja u januaru neizbezna, uz ostanak do kraja kvalifikacija za LS.

 

Najbolje je da će neko da kupi igrača od 5 miliona i da ga ostavi do kraja kvalifikacija, pogotovo ne neki prosečan tim lige petice, kome je 5 miliona jako puno novca. To je priča Terzića za navijače.

 

Ne mora Zvezda ništa da plati, kao što nije ni u većem broju slučajeva plaćala ni prethodnih 5 godina, važno je da potpišu po ko zna koji put reprogram. Naravno, tu se nađe neko normalan, pa insistira na novcu, pa ga i dobije. Ove ostale ubede na zvezdaštvo i na novac koji ćemo zaraditi u budućnosti od prodaja, koje će potrošiti na ko zna šta kasnije. Kako misliš da su uspeli da dođu do brojke od 84 dužnika?

 

Njima je najbitnije da nađu malo novca da delimično plate trenutne igrače, jer je igračima dogorelo i da ne padne moral igrača.

Link to comment

Ja bih stvarno voleo da neko plati Grujica 5+ mil. Ne deluje mi realno da iko nudi toliki novac za igraca Zvezde.

 

Zašto? Cenu igrača određuje njegov potencijal. Uzeli smo za golmana 3, ne vidim razlog zbog kojeg ne bi mogli da uzmemo za veznog fudbalera duplo. I dalje tvrdim da za Grujića (i Maksimovića) bi bilo najbolje da odu u neki ozbiljniji Nemački klub, kao Leverkusen ili Schalke.

Link to comment

Porasle ponude za Grujića. Do sada su sve bile oko 2,5 do 3,5, sada već rastu na realnih 5-7.

 

Rekoh ti ja na vreme koliko ce mali da kosta. Prvorazredan materijal, to ozbiljniji klubovi ne propustaju jer ce iz njihovih klubova da zabode Premijer ligu za 20+ miliona. Grujic u ovom trenutku mozda ne vredi ni tih 6-7 miliona ali treba cudo da se desi da ne bude igrac za kojeg ce se otimati najbolji klubovi. Vrhunski talenat, pametan momak, iz stabilne i finansijski situirane porodice, ne juri pare, ne preskace nivoe, nije on sam pod pritiskom da mora da se proda sad i odmah jer cale hoce da kupi jahtu a keva stan u Knez Mihajlovoj. Dejan Stankovic upgraded.

Link to comment

Zašto? Cenu igrača određuje njegov potencijal. Uzeli smo za golmana 3, ne vidim razlog zbog kojeg ne bi mogli da uzmemo za veznog fudbalera duplo. I dalje tvrdim da za Grujića (i Maksimovića) bi bilo najbolje da odu u neki ozbiljniji Nemački klub, kao Leverkusen ili Schalke.

Zbog stanja u Zvezdi. Da je klub bez ogromnog duga, da isplacuje plate igracima redovno, drugacije bi pregovarali. Ovako mi deluje da ucenjuju klub i ubijaju cenu. Je l Grujic 100% Zvezdin?

Link to comment

Rekoh ti ja na vreme koliko ce mali da kosta. Prvorazredan materijal, to ozbiljniji klubovi ne propustaju jer ce iz njihovih klubova da zabode Premijer ligu za 20+ miliona. Grujic u ovom trenutku mozda ne vredi ni tih 6-7 miliona ali treba cudo da se desi da ne bude igrac za kojeg ce se otimati najbolji klubovi. Vrhunski talenat, pametan momak, iz stabilne i finansijski situirane porodice, ne juri pare, ne preskace nivoe, nije on sam pod pritiskom da mora da se proda sad i odmah jer cale hoce da kupi jahtu a keva stan u Knez Mihajlovoj. Dejan Stankovic upgraded.

Главни скаут Ливерупа је у Београду скоро метар дана. Због Грује и малог Жилета. Каже да је Јирген одушељен потенцијалом нашег везног играча. Разоварао са наставницима, комшијама, загризли су поприлично.

Максимовић капирам већ у јануару иде из Астане. Уз везе које Југовић има, не сумњам да ће да нађе најбољи клуб за напредак.

Link to comment

Zbog stanja u Zvezdi. Da je klub bez ogromnog duga, da isplacuje plate igracima redovno, drugacije bi pregovarali. Ovako mi deluje da ucenjuju klub i ubijaju cenu. Je l Grujic 100% Zvezdin?

 

Jeste, 100% Zvezdin, svi OŠ klinci su sem Jovića. Ne igra tu ulogu dug iz više razloga. Zvezda jeste u problemima, ali ne igra on u Keniji, niti igra za neki osrednji ligaški klub iz Srbije. Takođe, postoji i veliki broj zainteresovanih, što automatski diže cenu.

 

Harper je objasnio zašto toliko vredi. Neverovatno je kako je odigrao ovu polusezonu.

Link to comment

Главни скаут Ливерупа је у Београду скоро метар дана. Због Грује и малог Жилета. Каже да је Јирген одушељен потенцијалом нашег везног играча. Разоварао са наставницима, комшијама, загризли су поприлично.

Максимовић капирам већ у јануару иде из Астане. Уз везе које Југовић има, не сумњам да ће да нађе најбољи клуб за напредак.

 

Ne cudi me uopste, odavno me ne cudi nista u vezi sa Grujom. Retki su igraci koji u sebi spajaju sve vrline koje Grujic spaja, doduse trenutno na nivou potencijala. Visok, stabilan, fizicki jak a nije spor, jak na lopti i tesko mu je oduzeti iz valjka, ima dug pas, ima dobru prangiju, brzo misli i ima odlican pregled igre, ne boji se duela, vise je nego dobar u skok igri, ima ogroman radijus kretanja, odlican je u defanzivi. Plus ovi dodatni bonusi u vezi sa ozbiljnoscu, odnosom prema karijeri, mentalnom stabilnoscu. Bukvalno je full package box-to-box veznjak, jedino sto mu fali je iskustvo igranja na najvisem nivou fudbala kako bi sve potencijale podigao na nivo brzine, eksplozivnosti i snage koji je potreban da bi se igralo u jakim ligama.

 

Da nama reprezentaciju ne vode idioti on je vec trebalo da bude uparen sa Maticem na ovih poslednjih par utakmica cisto da i on sam vidi koliko mu fali do nekog viseg nivoa, mada ko zna zasto je dobro sto trenutno nije prikljucen toj lelemudnoj gomili majmuna koja sebe naziva reprezentacijom Srbije.

Link to comment

Jeste, 100% Zvezdin, svi OŠ klinci su sem Jovića. Ne igra tu ulogu dug iz više razloga. Zvezda jeste u problemima, ali ne igra on u Keniji, niti igra za neki osrednji ligaški klub iz Srbije. Takođe, postoji i veliki broj zainteresovanih, što automatski diže cenu.

 

Harper je objasnio zašto toliko vredi. Neverovatno je kako je odigrao ovu polusezonu.

Nadam se da gresim i zelim da klub uzme 5+m. Nije Kenija ali znaju kako stvari funkcionisu, a mogo bi i Svabo konacno da pazari ovde.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...