Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Policija uhapsila Miroslava J. (32) iz Klubaca kraj Loznice zbog pretnji i pokušaja iznude od porodice Jović

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kroz veliku životnu dramu u prethodnom periodu prolazio je supertalentovani napadač Crvene zvezde Luka Jović, otkriva Blic! Naime, grupa reketaša pretila je ocu mladog špica Milanu uz reči „da njegov sin više nikada neće moći da potrči za loptom i da će moći da igra samo stoni tenis u invalidskim kolicima“. Oni su želeli da iznude novac od porodice Jovića, a ceo slučaj brzo je prijavljen policiji.

 

Kako sazneje dnevnik Blic policija je brzo reagovala i proteklog petka uhapsila Miroslava J. (32) iz Klubaca kraj Loznice, koji je potom zadržan u pritvoru

Link to comment

Rekoh ja da mi cele sezone deluje da se nesto dogadja sto nama nije poznato, ovo i objasnjava zasto je otac izasao sa onim intervjuom u javnost. Valjda ce mu ovo pomoci da se posveti fudbalu na normalan nacin.

Link to comment

Slicno je bilo i sa Dankom Lazovicem koga je ucenjivao bivsi trener sa nekom sitnom grupicom. Trenirali smo zajedno, iz te skole su deca isla da igraju za mladje kategorije Partizana, taj trener je cak dolazio i u moju kucu jer je moj otac snimao nase treninge, sa Lazovicem je potpisao neki ugovor da dobije  procenat od nekog veceg transfera, ali je poceo da ga ucenjuje i brzo su ga uhapsili...podrska Luki i da ponovo pocne da daje golove !!!

Link to comment

Naime, Crvena zvezda je od Kairata tražila milion dolara :lol:  za napadača, što se vlasniku tima iz Almatija nije svidelo. Ipak, Aktobe je spreman da pregovara sa crveno-belima, a Despotoviću nudi iste uslove koje je imao u Kairatu.

 

Pored napadača, na meti klubova iz Kazahstana su još dva fudbalera. Jedan je levi bek Dušan Anđelković, a drugi je plejmeker Saša Stojanović. Zainteresovani timovi su Aktobe, Ordabaši i Atiraja.

 

I tako.. .u moru losih vesti, mozda se nesto i lepo desi.

Link to comment

Naime, Crvena zvezda je od Kairata tražila da im uvali Anđelkovića i Stojanovića zamotane u 500 evra za napadača, što se vlasniku tima iz Almatija nije svidelo. Ipak, Aktobe je spreman da pregovara sa crveno-belima, a Despotoviću nudi iste uslove koje je imao u Kairatu.

:fantom:

Edited by Cane Vukic Prebranac
Link to comment

Naime, Crvena zvezda je od Kairata tražila milion dolara :lol:  za napadača, što se vlasniku tima iz Almatija nije svidelo. Ipak, Aktobe je spreman da pregovara sa crveno-belima, a Despotoviću nudi iste uslove koje je imao u Kairatu.

 

Pored napadača, na meti klubova iz Kazahstana su još dva fudbalera. Jedan je levi bek Dušan Anđelković, a drugi je plejmeker Saša Stojanović. Zainteresovani timovi su Aktobe, Ordabaši i Atiraja.

 

 

 

:0.6:  :rolf:

Kazahstan  :Hail:  :Hail:  :Hail:

Link to comment

Naime, Crvena zvezda je od Kairata tražila milion dolara :lol:  za napadača, što se vlasniku tima iz Almatija nije svidelo. Ipak, Aktobe je spreman da pregovara sa crveno-belima, a Despotoviću nudi iste uslove koje je imao u Kairatu.

 

Pored napadača, na meti klubova iz Kazahstana su još dva fudbalera. Jedan je levi bek Dušan Anđelković, a drugi je plejmeker Saša Stojanović. Zainteresovani timovi su Aktobe, Ordabaši i Atiraja.

 

I tako.. .u moru losih vesti, mozda se nesto i lepo desi.

 

Ja bi ih dao za dzabe, samo da odu.

Sto kaze Ckalja "idi zete dacu ti i otpremninu"

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...