Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezdin-vojnik-luco-hvala-salcburgu-nadam-se-da-ce-uprava-poceti-da-deli-plate-grujic-kao-mateo/120273

 

Za igrača od 27 godina, ovo je i više nego pristojno obeštećenje, a ni plata nije loša, trostruko veća nego u Zvezdina, plus se isplaćuje.

 

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:575865-Matos-Podigli-smo-grad-na-noge

 

Meni se Matos dopao na par treninga početkom sezone, na ovih par mečeva je bilo dosta toplo-hladno.

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/moje-ime-je-lazovic-darko-lazovic-video/120269

 

Drago mi je zbog Lazovića, ali moram da priznam da sam očekivao više minuta do sada. Ubija ga ta pasivnost koju ima u mentalitetu. Vremenom bi trebalo da bude bolje.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Meni je Matos jedan od najgorih igrača koje sam gledao u Zvezdi. Kao da su ga sa kopakabane pokupili i stavili prvi put na veliki teren. Jedino što i ma solidne fizikalije i pristojnu tehniku.

 

Najveći problem je da on igra, a Plavšić/Jović/Ristić puše klupu.

 

Ni Savo nikako ne bi smeo pre Vuleta. Mali je već sad klasa za njega.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Meni je Matos jedan od najgorih igrača koje sam gledao u Zvezdi. Kao da su ga sa kopakabane pokupili i stavili prvi put na veliki teren. Jedino što i ma solidne fizikalije i pristojnu tehniku.

 

Najveći problem je da on igra, a Plavšić/Jović/Ristić puše klupu.

 

Ni Savo nikako ne bi smeo pre Vuleta. Mali je već sad klasa za njega.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

:lolol:

Link to comment

Pa to. Kao Asamoa. Taj red veličine. Bilo je lošijih tehničara i raznoraznih baba, ali su bili dovoljno školovani da taktički nadomeste ovaj krater koji Matos emituje non-stop.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Pa to. Kao Asamoa. Taj red veličine. Bilo je lošijih tehničara i raznoraznih baba, ali su bili dovoljno školovani da taktički nadomeste ovaj krater koji Matos emituje non-stop.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Da me ne mrzi da pisem ocigledno mogao bih ovako iz glave da ti nabrojim bar 7-8 igraca iz ovog tima koji su losiji igraci od Matosa a vec o relacijama "ikad i nikad" da i ne govorim, to bi bio jedan podugacak niz. Solidne fizikalije i pristojna tehnika su misaona imenica za mnoge igrace koji su poslednjih godina prosli kroz Zvezdu, zato sam se i nasmejao na tu konstrukciju.

Link to comment

Mnogo je lakše upristojiti taktičku neobučenost nego tehničku, pogotovo za domaću ligu. Za razliku od Asamoha, Matos je fantastično tehnički potkovan.

 

U Bugarsku idu i Adžićev sin, talentovani golman Stanković i vezista kadet Ilić. Vesti iz OŠ su i da je jedan od boljih omladinaca Panović polomio nogu i da Koromanovi kadeti neočekivano kubure sa rezultatima tokom ove jeseni.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Da me ne mrzi da pisem ocigledno mogao bih ovako iz glave da ti nabrojim bar 7-8 igraca iz ovog tima koji su losiji igraci od Matosa a vec o relacijama "ikad i nikad" da i ne govorim, to bi bio jedan podugacak niz. Solidne fizikalije i pristojna tehnika su misaona imenica za mnoge igrace koji su poslednjih godina prosli kroz Zvezdu, zato sam se i nasmejao na tu konstrukciju.

 

Tako nekako, kakve smo sve operacije gledali, Matoš nam nije u tipa 50 najgorih ikad.

Link to comment

Tako nekako, kakve smo sve operacije gledali, Matoš nam nije u tipa 50 najgorih ikad.

 

Ako Bozovic tvrdi da je dobar za Zvezdu meni je to dovoljno. Do sada nije promasivao s pojacanjima.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...