Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Koliko pogledah par klipova, najbolji im je ovaj napadac iz Obale Bjelokosti, Zerar Gou... Mece i glavom i nogom. Dosta prangijaju van 16, imaju par brzanjaca... bice cupavo, a pre svega zavisi na sta cemo mi uopste da licimo i ko ce da igra...

 

EDIT: Brz ovaj Posrbica :D

Edited by adasevic
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

kazakhstan je imao prošle sezone mali bum u evropi. u LŠ aktobe je stigao do treće runde, gde su tesno ispali od steaue, a u LE su imali tri kluba u prvom kolu i svi su prošli u drugo. tamo je jedan otpao (ovaj kairat od esbjerga), u trećem još jedan (od hajduka), a astana je stigla do play-offa gde su naleteli na villarreal (0-4, 0-3).

Link to comment

Ne da ćemo da ispadnemo, nego nismo dorastao protivnik

 

Da mi imamo ove Špance, Brazilce i Afrikance u ekipi, računali bi šta nam treba da prođemo grupu

Link to comment

Vama je tu najgore što je njima prvenstvo u toku, daleko spremniji i uigraniji

 

Bas to htedoh da napisem. Bilo bi cupavo cak i da oni nemaju tu prednost, ovako se komotno moze reci da su favoriti.

Link to comment

Да ми је неко прије 10 година рекао да ћемо се ударати по челу на вијест да играмо с Казахстанцима, рекао бих му минимум да не сере.

Link to comment

Vama je tu najgore što je njima prvenstvo u toku, daleko spremniji i uigraniji

 

I meni se čini da je to najveći problem.

 

Imaju dosta problema kada igraju protiv jačih timova u domaćem prvenstvu, uglavnom gube ili remiziraju. Mislim da bi trebali da prođemo, ali verujem da je bilo tek par jačih protivnika od njih.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...