Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

mora se priznati i da je vered samo jednu od deset utakmica odigrao dobro

Ali je vecinu tih utakmica igrao bez Donalda, Grujica i Plavsica, sa Stojanovicem, Savicevicem i Kovacevicem.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Stvarno ne znam gdje bi uglavili Vereda/Matosa kad su svi zdravi i nesuspendovani.

 

Srnic i Plavisic su dosta bolji igraci od obojice.

 

Plavsica Grof ne vidi na boku, niti decko tamo igra. Katai i Srnic su prve opcije a Vered i Matos rezervne.

Link to comment

Šta će Zvezdi rotacija? Na svu sreću Božović je toga svestan i neprestano uigrava najbolji tim ma ko da je protivnik. 18 igrača je sasvim dovoljno za ovo što igramo. 

 

Mislim da Grof ne bi ni izmene pravio da nema ovih talenata koje pokušava da afirmiše. Ne računam specijalistu za bunarenje.

Link to comment

Šta će Zvezdi rotacija? Na svu sreću Božović je toga svestan i neprestano uigrava najbolji tim ma ko da je protivnik. 18 igrača je sasvim dovoljno za ovo što igramo. 

 

Mislim da Grof ne bi ni izmene pravio da nema ovih talenata koje pokušava da afirmiše. Ne računam specijalistu za bunarenje.

 

kako bi bez rotacije izdržali ovaj ubitačan tempo subota-subota

Link to comment

Šta će Zvezdi rotacija? Na svu sreću Božović je toga svestan i neprestano uigrava najbolji tim ma ko da je protivnik. 18 igrača je sasvim dovoljno za ovo što igramo. 

 

Mislim da Grof ne bi ni izmene pravio da nema ovih talenata koje pokušava da afirmiše. Ne računam specijalistu za bunarenje.

 

Nadam se da si ironican. Nikad nisam cenio tvoje stavove o sportu ali ovaj dunsteraj je previse cak i za tebe.

Link to comment

Oh, jedna od većih referenci i naznaka da sam na pravom putu.

 

Ja sam mislio da ti je Radonjić slaba tačka, al avaj...

 

Nego đavo u meni ne da mi mira, pa bih te zamolio da izneseš svoj stav na datu temu.

 

Ovaj kontigent igrača može braniti samo totalni duduk koji je fudbal samo na menadžeru video il vlasnik procenata. Trećeg nema.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Oh, jedna od većih referenci i naznaka da sam na pravom putu.

 

Ja sam mislio da ti je Radonjić slaba tačka, al avaj...

 

Nego đavo u meni ne da mi mira, pa bih te zamolio da izneseš svoj stav na datu temu.

 

Ovaj kontigent igrača može braniti samo totalni duduk koji je fudbal samo na menadžeru video il vlasnik procenata. Trećeg nema.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Navedi mi jednu jedinu fudbalsku ekipu na svetu koja se oslanja na 15 igraca za celu sezonu. Ali jednu jedinu.

 

edit: Vidim da si u medjuvremenu 15 editovao u 18.

Edited by harper
Link to comment

Ne nisam editovao. Moraćeš bolje. Čelsi se prethodne sezone sigurno nije oslanjao na više od 20 (verovatno i manje). Pritom su mu igrači igrali tri puta više utakmica, nisu imali reprezentativne pauze, a da ne govorim o tome da 1 Čelsi redovno igra utakmice protiv različitih timova sličnog kvaliteta, pa je logično da se za različite utakmice menja taktika i koriste drugi profili igrača. Pa i uz sve to, drugu sezonu za 4 mesta pozadi konkuriše tačno 6 igrača.

 

Rotacija ne bi ni nastala kao koncept da se fudbal svodi na ovo u čemu se Zvezda takmiči, kad već moram da crtam.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ne nisam editovao. Moraćeš bolje. Čelsi se prethodne sezone sigurno nije oslanjao na više od 20 (verovatno i manje). Pritom su mu igrači igrali tri puta više utakmica, nisu imali reprezentativne pauze, a da ne govorim o tome da 1 Čelsi redovno igra utakmice protiv različitih timova sličnog kvaliteta, pa je logično da se za različite utakmice menja taktika i koriste drugi profili igrača. Pa i uz sve to, drugu sezonu za 4 mesta pozadi konkuriše tačno 6 igrača.

 

Rotacija ne bi ni nastala kao koncept da se fudbal svodi na ovo u čemu se Zvezda takmiči, kad već moram da crtam.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Celsi koji u svakom trenutku ima bar deset igraca po pozajmicama i B ekipu. Ti si neozbiljan. Ovo nije kosarka gde u svakom trentuku mozes da doselektiras tim vec ima prozore kad mozes da dovodis pojacanja, svaka akcija sa manje od 22 igraca u rosteru je nebuloza. Zvezda ima 28 sto je i po meni previse, ali u tih 28 ima nekoliko omladinaca. To je za nas ionako misaona imenica i odlican broj, Robija je docekao roster od 40 igraca kad je dolazio.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...