Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

sto se publike tice, u pitanju je klasican kosovski sindrom. slavimo iskljucivo poraze jer nas pobede emotivno ne ispunjavaju...

 

:lol:

 

Smešno je jer je potpuno istina. :D

Link to comment

Dugujemo za struju 300.000evra, kasnimo sa placanjem duga po reprogramu koji smo sami trazili

U subotu od 13h protiv Metalca

Ti bi i kafu i struju. Pa ne može sve, bez razbacivanja molim. Da ne bi možda i zavoje i deterdženta?

Link to comment

Bozovicu se ocigledno dopada Matos, ne bi ga pohvalio bezveze nakon prosle utakmice. Ja ne verujem da on ima veliku platu, a deluje mi da je sasvim okej kao druga zamena na krilu, ima sasvim solidnu tehniku. Dosta su ga povrede omele bas u periodu priprema(letnjih i reprezentativnih), sacekao bih ja jos da vidimo kakav potencijal sadrzi.

 

Inace, mislim da Srnic sasvim dobro igra, nisam ocekivao da se ovako brzo uklopi u tim.

Link to comment

Citam sada da 'oce Deki Stankovic da odvede Gruju za 2 iako bi Celzi platio 4 meleona,pa majku mu valjda bi trebao on kao Zvezdas da se isprsi sa 5 a ne u pola cene

Link to comment

Sad je i Matos ispred Vereda? Pa jbt.  Čovek nije pipnuo loptu od avgusta. od kad je dao gol

Vered je bio povredjen, verovatno je idalje. Mada ja nisam siguran da li Matos moze da igra desno krilo i Vered levo, obojica su igrali samo po jednoj strani kada su igrali.

Link to comment

I Matos i Vered znaju fudbala, iako se meni lično Izraelac više dopada.

Koliko je Srnić već golova zabio?

Srnic je dao 6 ili 7 golova... Dobro se uklopio u tim gde napadac ne daje golove, nego igra za tim Potpuno atipicno za srpsko shvatanje fudbala.

Zato smo brutalni iz drugog plana i Katai i Srnic

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...