Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Ne znam da li je prvenac, ali i on i Piksi Kovačević su se našutirali van 16 u Zvezdinom dresu i retko koji je išao u okvir gola, a mislim da nisu dali ni jedan gol iz takvih situacija.

 

Link to comment

To je utisak veceri, definitivno.

 

Ne kontam zašto bi utisač večeri bio potez koji je skroz rezonski. Utisak je da ovoliko šansi i golova nismo imali u 10 utakmnisa sa nekim timovima. :)

Link to comment

Ne kontam zašto bi utisač večeri bio potez koji je skroz rezonski. Utisak je da ovoliko šansi i golova nismo imali u 10 utakmnisa sa nekim timovima. :)

Pusti ti rezone. Dečko je asistirao iako je imao lepu šansu da da gol. Nije to baš tako uobičajeno. Plus treba imati u vidu da je maloletan i da mu gol onoliko treba da utiša već načete glasine o propalom talentu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

sto se mene tice nek prime i dva dok god su u stanju da daju gol ili dva vise.

mnogo bi odbrana morala biti kvalitetnija i uigranija da sa ovim nacinom igre povremeno ne primimo gol

Link to comment

Pusti ti rezone. Dečko je asistirao iako je imao lepu šansu da da gol. Nije to baš tako uobičajeno. Plus treba imati u vidu da je maloletan i da mu gol onoliko treba da utiša već načete glasine o propalom talentu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Potez je za pohvalu, to ne sporim, samo nije baš da mi je potez večeri kako je Miloš rekao. Veći mi je utisaš što hajlajtsi traju 6.32, nekad su sve naše šanse stajale u minut. :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...