Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

"U fudbalu su iznenađenja moguća, ali moralo bi da se desi nešto nemoguće da mi sutra izgubimo utakmicu", rekao je Božović novinarima u Beogradu

 

 

Zvezda sutra dočekuje OFK Beograd u 16. kolu Super lige, a Božović je istakao da je jako srećan u klubu, iako igrači i zaposleni ne primaju plate.

"Nikad nisam radio sa boljim ljudima, iako ne primaju plate. Niko to ne pominje, ali ja moram. Igrači u zvezdi ne primaju plate ni premije, a atmosfera u svlačionici je odlična. Oni ne primaju plate, ni ljudi koji rade, klub i dalje stoji na nogama, ne znam kako. Ne znam ko vodi klub. Niko ne pravi probleme, to je ono što nas drži do decembra, do kada ćemo sigurno pobeđivati", rekao je Božović.

 

Trenutno ne znamo ko drži klub i nemamo s kim da razgovaramo. Razgovaramo između sebe. Stranci ovo teško podnose. Teško je objasniti nekome ko je potpisao ugovor da toga nema. Pogotovo što ljudi dolaze iz zemalja koje su sređene i gde je čudno da plata kasni, a ne da je ne dobiješ. Ali, dobri su momci i oni se prilagođavaju situaciji.

 

Link to comment
"Juče sam tražio kafu kad sam došao na trening. Međutim, rekli su mi da nema para za kafu. Zamislite ovoliko veliki klub... Ovo je baš čudno. Ovo je veliki klub koji se raspada, može da se raspadne u svakom trenutku. Ako treba bolje da prođemo kao Rendžers, jer ovo što mi pobeđujemo Bačku i Surdulicu malo koga zanima. Zvezda ne može bez Lige šampiona".

 

То је то.

Link to comment

resili ljudi da odigraju polusezonu i da se razidju...

 

a bozovic je jedini normalan covek, medju svim onim budalama i patoloskim lazovima tamo.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Narednih pet utakmica Crvene zvezde u Superligi:

Crvena zvezda - OFK Beograd
Crvena zvezda - Metalac
Radnički Niš - Crvena zvezda
Crvena zvezda - Voždovac
Čukarički - Crvena zvezda

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...