Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Umalo Cvetkovic da asistira njima za gol-kakv reakcija jbt, koliko je los :isuse:

 

edit: Sreca pa imamo Grujica i Katia 1:3

Edited by John Coltrane
Link to comment

Kod gola je ovaj bacvanin je utekao lukovicu ko da je mesi...

 

Donalda otresli, Pavićevića nigde, Luković spor, golman nemoćan.

 

Nisam sa punim fokusom pratio IIp, Matos malo uplašen. Plavšić slab u Ip.

Link to comment

Vidi se da smo usli opusteno u mec i da smo ocekivali da Backa skine gace, a dobili smo relativno neizvestan mec i gomilu rupa u nasoj igri.

 

Dobro to sam i očekivao. Cvetković je samo pokazao koliko je ovako kilavi Petković bolji igrač od njega.

Link to comment

Luković je vrhunski namestio Ibaneza da napravi penal. Mene ne brine to što on gubi lopte po nekada koliko me brine što je baš spor. Obučen je, ima tehniku, ali ga je povreda baš usporila.

 

edit. Odlično za samopouzdanje Kahrimana.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Ko su nam jos opcije na DR? Kad Rile moze da ubija na levom beku, sto ne moze Grofara da "izmisli" jos nekog desno, mislim previse je ocigledno da tu skripi.

Pre neki dan je rekao da je Petkovic dobar igrac i da je su ovako slabe partije zbog povrede, al dotle je mogao jos nekog probati osim pokojnog Cvetkovica. Miiiisiiim bar sad imamo dovoljno prostora za eksperimentisanje.

 

 

edit: Skide penal Kahriman :)

Edited by John Coltrane
Link to comment

Postoji ozbiljan problem naći kvalitetno domaće rešenje na desnom beku. Ulagati u Petkovića je svakako najbolja opcija, jer je najtalentovaniji mlađi desni bek u Srbiji, koji nam je dostupan. Gajić je već u Ligue 1, meni se Stojković iz Čukaričkog ne dopada. Reče mi otac da su Petkovića navijači podržali sada protiv Borca uprkos kiksevima, što je vrlo bitno. Pametno bi bilo da ostane na zimu, jer će do leta da se spremi i moći ćemo da ga prodamo na zapad. Naravno, potrebno je i naći igrača koji će ga zameniti, jer to Cvetković svakako nije.

 

Slično važi i za drugi bok, s tim što Ibanez igra vrlo dobro i vrlo verovatno nije na prodaju. Postoji više mladih opcija da mu greju klupu (Nastić, taj klinac iz Budućnosti, a ni Antonov neće biti toliko nedostupan, ako ovako nastavi u Švajcarskoj).

 

To su nam primarne potrebe sada na zimu, mada vidim da jure štopera, što može da znači da će Jovanovića sve više koristiti u vezi, što ne mora da bude toliko loše rešenje, jer dobiti iskustvo na poziciji više je dobra stvar za štopera.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...