Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Trener Borca Nenad Lalatović izjavio je ima dosta problema da sastavi tim uoči utakmice protiv Crvene zvezde u 15. kolu Superlige.

Problem Čačanima pravi to što su Jovančić i Miletić  pod temperaturom, dok su pod znakom pitanja još Jablan, Milojević i Zorić.

 

Ma Lalatu je do jaja. Ako pobedi osvetio se, ako izgubi nije smetao svom bivsem timu. A nije kao da ce titula da zavisi od te tekme.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

- Vojvodina je grozna. Na njihovu srecu su imali onu dobru evropsku epizodu (kao posledica srecnih okolnosti i odlicne forme igraca), inace je tim blagi uzas. Da su kojim slucajem prodali Ivanica u letnjem prelaznom roku, blizi bi bili ispadanju nego gornjoj polovini tabele. Sem Pankova, koji je silom prilika isforsiran na stoperu zbog povreda, pretvorili su sastav u tim pun JSL igraca. Verujem da ce prodati na zimu sve sto mogu (Ivanic, Ozegovic i Nastic) i sto ima vrednost.

Ali mislio sam da bi osvojili titulu samo da nema namjestanja? :(

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Jovanovic da bude preserecan sto nije duze povredjen posle onog krljanja na Banjici. Grujic raste neverovatno brzo. Katai je takav kakav je, voli vise da pravi atrakcije nago da igra fudbal. Nek tu meru svede na podnosljivo i imamo odlicnog igraca. Kad pogledas, on i jeste jedan od nasih najboljih igraca, uz svu zajebanciju...

 

Skoro Zvezda nije izgledala ovako dobro na terenu. Desavalo se da imamo dobre igrace, ali nam igra bude uzasna, ili imamo neku igru, a igraci krajnje limitirani... Sad deluje da su se poklopile kockice i delujemo vise nego zadovoljavajuce. 

Link to comment

Katai je jebena klasa, samo da je ozbiljno posvecen fudbalu.

Da nije tako, ne bi igrao u Zvezdi jbg.

Od ovog tima se prave partije tek ocekuju, ako ista ostane od njega naravno.

 

via Tapatalk

Link to comment

Jovanovic da bude preserecan sto nije duze povredjen posle onog krljanja na Banjici. Grujic raste neverovatno brzo. Katai je takav kakav je, voli vise da pravi atrakcije nago da igra fudbal. Nek tu meru svede na podnosljivo i imamo odlicnog igraca. Kad pogledas, on i jeste jedan od nasih najboljih igraca, uz svu zajebanciju...

 

Skoro Zvezda nije izgledala ovako dobro na terenu. Desavalo se da imamo dobre igrace, ali nam igra bude uzasna, ili imamo neku igru, a igraci krajnje limitirani... Sad deluje da su se poklopile kockice i delujemo vise nego zadovoljavajuce. 

To je to. Uz neke normalnije uslove u kojima klub funkcionise, ne bih se brinuo sta ce biti sutra u Zvezdi.

 

edit: i ako uzmemo titulu ove godine bice mi bas zao sto je nece podici Lazovic i Rajkovic, mada je uteha da su obojica to uradili pre dve godine.

Edited by casperbgd
Link to comment

edit: i ako uzmemo titulu ove godine 

 

Titula je gotova stvar, iako ne volim da govorim unapred. 99% je naša.  Prelazni rok je bio odličan sa skoro svim pogotcima, a reklo bi se i da Grof zna šta radi. Naravno, ako ne iskoriste prve ponude za sve što valja u timu pa osakatimo sami sebe zbog par miliona, nadam se da nisu toliko maloumni. 

Link to comment

Sto pitas?

 

obično sam sklon da podržavam sumanuti optimizam, ali poslednjih par postova je ipak malo previše i za mene...

 

Trenutno sam na Alderanu  :lolol: .

da si neki igrač, sad bi rasturao večnu imperiju...

Link to comment

obično sam sklon da podržavam sumanuti optimizam, ali poslednjih par postova je ipak malo previše i za mene...

 

da si neki igrač, sad bi rasturao večnu imperiju...

 

Hocu da stignem sa altom do 60og :P.

Link to comment

Optimizam je sasvim realno utemeljen. To sto ce ovaj tim verovatno da se rasproda sledeceg leta je druga stvar. Ne treba biti optimista da bi se primetio sasvim solidan talenat i dobra organizacija na terenu.

Link to comment

Intervju Donalda na mozzartu, o  Grujicu: "Pričam sa njim. Zato mu kažem: “Idi napred, preuzmi rizik. Pokriću te.“ Ali kada ja imam loptu, on mora da se potrudi da bude slobodan da mu je dodam. Volim da pričam tokom utakmice, umesto da posle nekom zameram na greškama kada je sve gotovo. Treba da se priča samo na terenu“.

 

Ko god da ga je doveo, hvala mu. A tih 200.000 evra neka ukradu da bi ga otkupili, decko je odlican igrac.

 

Da li ste nešto znali o Crvenoj zvezdi?
Brate, ako pratiš fudbal, znaš za Zvezdu. Kakvo je to pitanje? Kada vam neko pomene Srbiju i fudbal, prvo vam na pamet padne Zvezda kao opcija. To je normalno. Kao što znaš za Barselonu, Milan, Bajern , Ajaks... Prijatelji iz Holandije su me već posećivali i bili na derbiju. Oduševili su se! Za derbi su znali samo iz priča, ali sada su to doživeli i jedva čekaju naredni.“ :Hail: 

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...