Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ne verujem da će dovoditi papke, uostalom previše je i hipotetički dolazak ove trojice. Zanimljivo da nije pomenuo Radonjića, čak i da se to realizuje, dobro pitanje su uslovi. Radonjić na pozajmicu nam nije potreban. Najgori scenario pod kojim trebamo da pristanemo da ga uzmemo je pozajimca sa nekom sitnom otkupnom cenom. Verujem da su mu B opcije stranci, što se donekle moglo i naslutiti kroz ono što je rekao.

 

Meni se Srnić kao opcija ne dopada. Odnos cene i kvaliteta će biti veliki, ne dopada mi kako igra i ne volim kada se ispravljaju greške iz prošlosti. Za Zvezdu je najbolje da on pređe negde drugde. Gaćinović neće ostati u Srbiji, ma šta Terzić pričao. Jedino je Ivanić zanimljiv, ali mi smo na njegovoj poziciji popunjeni. Kataija ne vidim kao krilo, Avramovskog takođe, a to nije ni Ivanić. Svako od njih može to da odigra, ali nije to. Za Ivanića nemamo više od 10% šansi, jer će verovatno Vojvodina da dobije neku bolju ponudu od nas.

 

Imam utisak da priča sa Rodićem nije gotova, mada sa druge strane na njihovo nestrpljenje ne treba računati.

 

Mene ipak od svega najviše zabrinjava što niko ni u naznakama ne spominje da mi tražimo defanzivnog veznog, što je po meni jedna od bitnijih stvari za ovaj tim.

 

Prva dva meča na pripremama nisu igrali ni Miloš Stojanović ni Savićević. Savićević je bio sa mladom CG repkom do skoro, vredi napomenuti.

 

Inače, generacija 99' je osvojila treće mesto na turniru u Sloveniji. Izgubili su od RB Salzburga 3-1 u prvom kolu, u meču u kojem su vodili i meč je bio egal. Nakon toga su tukli Rijeku 7-1 i u meču za treće mesto Žilinu 2-1. Red Bull je lagano otresao Domžale u finalu. Joveljić 3 gola, Mihajlović i Kovač po dva na turniru.

 

http://www.nkdomzale.si/index.php?option=com_content&view=article&id=2078:memorial-mirana-kralja-v-ivo&catid=47:mnc&Itemid=217

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Mladenović se retorikom pokazao kao neko ko može da zavede red u omladinsku školu i ako retoriku pretvori u dela, ovo je vrlo značajan momenat za rad omladinske škole. Terzić već duže vreme pokušava da vrbuje što bolje trenere za omladinsku školu, tu će mu Mladenović pomagati. Ostaje da se vidi kako će reše probleme vezane za popravljanje stanja u omladinskoj školu (tereni, osveljenje, stipendije, plate trenerima...), koja po svemu prikazanom poslednjih par godina proizvodi izuzetan broj mladih igrača.

 

 

 

 

Drugar upravo objavio na FB da jmu je novo radno mesto kondicioni trener u FKCZ :)

 

Radio je u Rusiji, Dinamo Kursk basket zene koje su osvojile Eurokup pre 2 sezone, bio je i u mladjim selekcijama nasih kosarkasica 3 godine. Zavrsio je DIF 2004. mlad momak, fino dete, a zaludjen Zvezdom do bola.

Где сте сада хејтери? ^_^

Link to comment

Где сте сада хејтери? ^_^

 

Ispravka, sad smo se culi drugar i ja-radice sa Mladojm u omladinskom pogonu™. Al svakako eto nekog ko nije atleticar ;)

Link to comment

Ispravka, sad smo se culi drugar i ja-radice sa Mladojm u omladinskom pogonu™. Al svakako eto nekog ko nije atleticar ;)

Нека и клинцима треба да се поногне да се развијају правилно избегну повреде. Овај део је добар.

Link to comment

Смањили смо дуг са 52 на 42 милиона евра и убеђен сам да ћемо, ако нам се оствари акциони план који смо направили :o , да можемо наставити смањење дуга до краја године на испод 40 милиона, можда и испод 35 милиона – казао је Терзић.

Link to comment

Termin "akcioni plan" me uvek asocira na Rasima Ljajica i hapsenje haskih begunaca. Kakve su sanse da neko privede Terzu negde na putu do Zeneve?! <_<

Link to comment

Prodajem Rajka!

Klubovi stop!

Samo ozbiljni investicioni fondovi dolaze u obzir.

Edited by Apollo Creed
Link to comment
Prva dva meča na pripremama nisu igrali ni Miloš Stojanović ni Savićević. Savićević je bio sa mladom CG repkom do skoro, vredi napomenuti.

 

Вукан? Зар он није играо за младу репку Србије? Нисам знао да се може промијенити дрес у истом рангу годишта.

Link to comment

Koliko ja znam nije igrao za U-21 Srbije. Nije ga bilo ni u Litvaniji (U-19) kada su uzeli trofej, otpao je pred šampionat. Tako da je izabrao da igra za CG, manja konkurencija. Za U-21 repku CG ima pravo igranja i Jovović.

Link to comment

Group 6
Seeded
Apollon Limassol FC (CYP)
FK Crvena zvezda (SRB) 
Randers FC (DEN) 
FK Budućnost Podgorica (MNE) 
FK Rabotnicki (MKD)

Unseeded
FC Kairat Almaty (KAZ)
FC Flora Tallinn (EST) 
FC Saxan (MDA)
FK Spartaks Jūrmala (LVA) 
UE Sant Julià (AND)

 

Daj ovu Juliju, sa ostalima bi bilo povuci-potegni...

Kazahstanci ce nas odrati, Estonija i Litvanija uvek neugodni, ovaj Saxan deluju kao neki satanisticki black metal, valja ih izbeći...

Edited by Apollo Creed
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...