Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Sve sto prodamo Grujica ispod 10 miliona evra je za zatvaranje kluba. Decko je vec sada ubedljivo najjaci igrac lige, jedino mali Andrija Zivkovic iz Partizana moze da mu prismrdi.

 

Naravno, ocekujem da ce pre startovati u Premijer ligi nego u nasoj reprezentaciji.

Link to comment

Naravno, ocekujem da ce pre startovati u Premijer ligi nego u nasoj reprezentaciji.

Ne moze da dodje na red od Brasanca...

 

Sve ce to doci na svoje kad gospodin Kokeza postane Tole umesto Toleta.

Link to comment

Da nisu mozda vec prodali neki procenat?

 

Nisu. Hteli su da ga prodaju za 1.8 milion ali decko nije hteo da ide jer su on i njegova porodica smatrali da mu je rano i da ima jos toga da nauci pre nego sto udje u rizik da ode u inostrani klub. Decko je inace potpuno na mestu, iz odlicne porodice, bio je djak generacije u svojoj skoli (jeste da je ona sportska gimnazija ali svejedno), pravi anti-prototip srpskog fudbalera. Zato ce i da uspe i da napravi fantasticnu karijeru.

 

Jos prosle godine sam vristao da Tralalalatovic treba da ga stavi u prvi tim i da je on pored Lazovica najbolji igrac te ekipe ali sta vredi kad obicno imamo idiote na klupi kojima je sve razlog da stave igraca u prvi tim osim kvaliteta koji igrac poseduje. Bozovicu je bilo dovoljno da ga vidi jednom na terenu i tu je bio kraj svake price, a ko zna da li bi Gruja ikada video prvi tim da Grof nije dosao u Zvezdu. Retko dragocen igrac, stabilan na lopti, neustrasiv, ima odlican pas, odlican sut, dugacak korak, odlican je u skok igri, ima ogroman radijus kretanja i jako ga je tesko markirati, zrelo razmislja i uglavnom donosi odlicne odluke u pravo vreme. Potpuno je cudo da je tako moderan igrac napravljen u ovoj nasoj mucenoj ligi. Bice pravi hit u Premijer ligi, cuo sam da je Celsi ozbiljno zagrizao za njega.

Link to comment

Moram malo da te razocaram i da iznesem malo pikanterija. :lol:

Voli Gruja da pije i pije poprilicno redovno.Dva puta sam ga ja licno video ucirkanog sa onim malim El Saravijem a rece mi drugar da je redovan bio na splavu.

Da ne pricam o "druzenju" sa starletama mada to licno nisam video nego cuo.

 

U svakom slucaju dok ovako igra sto se mene tice moze da zivi i Balotelijevski zivot ako hoce.

Link to comment

hahaah harpere ti zaboravljas da sve sto je u Zvezdi radilo osim Grofa i Robija je Bata Djorina skola, da je ostao Lalat mozda danas ne bi gledali Rileta isto kao i Lazovic kod Pizona fazon....da dobijemo Vosu u sredu i nema zime

Link to comment

Moram malo da te razocaram i da iznesem malo pikanterija. :lol:

Voli Gruja da pije i pije poprilicno redovno.Dva puta sam ga ja licno video ucirkanog sa onim malim El Saravijem a rece mi drugar da je redovan bio na splavu.

Da ne pricam o "druzenju" sa starletama mada to licno nisam video nego cuo.

 

U svakom slucaju dok ovako igra sto se mene tice moze da zivi i Balotelijevski zivot ako hoce.

 

Zasto bi me razocarao, to sto voli da popije (cujes, ti ga video dva puta, rece ti drugar, cuo si od pajtasa, bla, bla,... :lolol: ) nista ne mora da znaci i ne demantuje nista od ovoga sto sam napisao. Mnogi igraci su voleli da popiju, Robi na primer, pa im nista nije smetalo da igraju sjajan fudbal.

Link to comment

Mislio sam na onaj deo "anti prototip srpskog fudbalera".

Nije uspeo bas od svega da se izoluje. :D

Mada ja nemam nista protiv toga.Decko ima 19 god i treba da izlazi,da popije ponekad, ali samo umereno.

Link to comment

Mislio sam na onaj deo "anti prototip srpskog fudbalera".

Nije uspeo bas od svega da se izoluje. :D

Mada ja nemam nista protiv toga.Decko ima 19 god i treba da izlazi,da popije ponekad, ali samo umereno.

 

Zasto bi? Nije nerd vec obican, normalan mladic. Mislim, sta si ti trazio u tim klubovima gde si ga video pijanog? Poenta je u tome da je decko OK iz fine porodice, da normalno razmislja o svojoj karijeri, da nije potrcao u inostranstvo za prvom milionskom ponudom izmedju ostalog i zato sto njegovi inace dobro stoje finansijski. Skoro sam razgovarao o njemu sa prijateljicom koja radi u klubu i ona mi je sve ovo ispricala. Potpuno je odusevljena njime a videla je generacije i generacije fudbalera.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...