Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Valjda 90 trazi sada, jedna rata

Tako i ja kapiram. Mene zanima sta je onda oprostio ako smo mu duzni jos 450k

 

 

Novak Martinovic  :isuse:

 

Stojadinovic je tada bio sd

 

 

Da je srece da kad tad objasne neke poteze al kao i uvek pojeo vuk magarca...

Edited by katamaran
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

   Mrva završio karijeru. Za poslednji klub za koji je nastupao (neki iz Irana) kaže da je bio neorganizovan i neozbiljan i da nije mogao da funkcioniše u takvim uslovima. 

 

   Živeli!

Link to comment

Bordo nudi "pare" za Jovanovica, Torino nudi "pare" za Jovica, Telekom daje unapred "pare" za sponzorstvo, Makabi daje "pare" od rate za Rajkovica... a mi se brinemo za licencu :isuse:  

 

Pare su pod navodima, posto su to sve novinarske spekulacije, a ne realne ponude i realne isplate. Recimo,Rajkovic je otisao u Makabi jer je receno da ce Makabi platiti celu sumu odjednom, ai spade da ide na rate. Ko zna sta je tu Terza jos slagao. U svakom slucaju treba nam 2 dana da skupimo ili odlozimo isplatu za oko 3.8 miliona evra, od toga oko 1 milion prema bivsim igracima.

 

Nema frke, love ima, samo ne u Zvezdi.

Edited by Milosh76
Link to comment

Kao i saopstenja od Terze & co. Mazanje očiju. A sve sa ciljem da se odliže izbori, a ako ispuše za licencu dolazi još veći raspad: i tima (koji gubi motivaciju jer Evrope biti neće jer se i oni nadaju LŠ) i uprave/skupštine. Izbora će biti u roku od odmah, a Terza ide na "specijalizaciju".

Link to comment

Sve to spada u taj novinarski opus: te Zvezda smanjuje dugove, te dugovi se gomilaju, te nema problema sa licencom, te ima, te igraci se redovno isplacuju, te nema plata do decembra.  Jedan totalan haos kontraverznih i neproverenih vesti. 

Link to comment

Bas me cudi to od kluba koji vode patoloski lazovi i od medija u kojima rade povrsni bolidi za koje je provera informacija izlet u nepoznato...

Edited by Bright Billy
Link to comment

Kao i saopstenja od Terze & co. Mazanje očiju. A sve sa ciljem da se odliže izbori, a ako ispuše za licencu dolazi još veći raspad: i tima (koji gubi motivaciju jer Evrope biti neće jer se i oni nadaju LŠ) i uprave/skupštine. Izbora će biti u roku od odmah, a Terza ide na "specijalizaciju".

Ne mora to nuzno da se prenese na tim. Poslednja sampionska generacija je znala da ce se vecinom osuti i nece igrati LS cak i da smo imali licencu. Motivacija za osvajanje titule je dovoljna, nemamo mi tradiciju da nam je LS cilj pa da se neko sad bedaci jer necemo biti tamo.

Link to comment

Ne mora to nuzno da se prenese na tim. Poslednja sampionska generacija je znala da ce se vecinom osuti i nece igrati LS cak i da smo imali licencu. Motivacija za osvajanje titule je dovoljna, nemamo mi tradiciju da nam je LS cilj pa da se neko sad bedaci jer necemo biti tamo.

 

 

LS je oduvek bio neki nedostizan san, na koji niko odavno ne racuna, ako se desi to je super, dize se motivacija i slicno, ali ako se ne desi tesk oda ce bilo ko da se bedaci zbog toga. Pocev od navijaca pa do fudbalera.

Link to comment

LS ili LE donose novac i samim tim mogucnost da igarci redovno primaju plate i premije.  Uz to, to je izlog za (mlade) igrace da se nametnu, da podignu svoj ugled, status i cenu.

Link to comment

LS ili LE donose novac i samim tim mogucnost da igarci redovno primaju plate i premije.  Uz to, to je izlog za (mlade) igrace da se nametnu, da podignu svoj ugled, status i cenu.

 

Jeste, ali mislim da ni jedan igrac Zvezde i Partizana ne razmislja u pravcu "Daj da osvojimo titulu pa da obezbedimo tu Ligu Sampiona"

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...