Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Da su bar neko novo ime izmislili, nego sve ono sto se prica mesecima unazad. Recimo, treba nam levi bek, njega ne pominju. Ako u januaru ode Jovic, treba nam spic. Mozda ode jos neki prvotimac, pa nam i tu treba zamena. Mnogo je smesan mozzartsport sa ovim ekskluzivama...

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Ja bih voleo Bisevac da se vrati, a mislim da bi i on, secam se nekih clanaka gde nije iskljucivao tu opciju. Njega smo prodali pa je ostao kod nas da igra do kraja polusezone, nije se stedeo ni mrvicu iako je imao gotov transfer.

Link to comment

Veljkovic? Zar nije Zurnal za istog tog Veljkovica skoro pisao da je vec sve dogovoreno i od januara je u Partizanu? :D

Edited by Lord Stef
Link to comment

Za Bisevca sam pre dosta vremena "cuo" od nekog ozbiljnijeg da je u planu. Ili je bio Darjan sa Mocarta ili Nixon sa Mondo-a

 

Neka prica na tviteru. 

 

nije se stedeo ni mrvicu iako je imao gotov transfer

 

Kolko se secam cak je i branio jednom prilikom. Protiv Milana bese?

 

edit: Slovan

http://www.sportskacentrala.com/?s=read&cat=1&id=26637

 

Kao razbijena vojska delovala je od tada ekipa "crveno-belih", koju je dodatno poremetila i povreda Ranđelovića u 77. minutu. Njega je na gol-crti odlično odmenio Milan Biševac zbog već obavljene tri izmene za koje se opredelio Dušan Bajević, trofejni trener u grčkom fudbalu koji se na početku svoje karijere na "Marakani" nije proslavio.

Kolko se secam cak je i neke intervencije imao.

Edited by katamaran
Link to comment

Bisevcu istice ugovor na leto, ali ja stvarno ne vidim razlog da on dodje. Posle toliko sezona provedenih u vrhu FRA fudbala sigurno mu ne bi bio problem da nadje solidan angaznam i unovci jos jednu dve sezone. E mozda ga posel toga i vidimo na Marakani.

Link to comment

Kakve smo srece dosli bi kosarkasi da gledaju utakmicu pa bi ga Nastic nekako skrljao.

 

edit: ni na wiki ni na tm nema traga da je on video terena posle Zvezde.

Edited by katamaran
Link to comment

Bisevcu istice ugovor na leto, ali ja stvarno ne vidim razlog da on dodje. Posle toliko sezona provedenih u vrhu FRA fudbala sigurno mu ne bi bio problem da nadje solidan angaznam i unovci jos jednu dve sezone. E mozda ga posel toga i vidimo na Marakani.

 

Koliko sam ja čuo, Biševac ima veliku želju da se vrati, ali na leto. Ostaje da se vidi, jer sigurno može da zabode neki solidan ugovor od godinu-dve sa timom iz donjeg doma Ligue 1.

 

Priča se o nekom levom beku iz Budućnosti PG, o Stojkoviću, a ovo je prvi put o Veljkoviću. Veljkovića Tottenham nije hteo da pozajmi, jer je on odbio da produži ugovor koji ističe narednog leta. Tako da verujem da će biti zanimljiv nekolicini klubova u Evropi, već na zimu. Nisam siguran da mu je povratak ovde neka primarna opcija.

Link to comment

Pazi sad kad do ponoci niko ne podnese kandidaturu osim Tekica postom. Ako bude jedini kandidat bice mu dovoljan jedan glas da postane predsednik :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...