Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ma jok, mi cemo to kao i svi ozbiljni klubovi, podnecemo tuzbu za utakmicu koja nema veze sa nama. Tako se radi svuda.

sto se onda vi tolko potresate za Zvezda-ofk prvo kolo kad to nema veze s vama? Dan pre ove navodne tuzbe Vazura se pitao na naslovnoj Zurnala dokle je stigla istraga.
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Nisam obratio pažnju, da li je golman Spartaka ispružio ruke?

 

Poslao tapatalk

зависи за који гол питаш :fantom:

Link to comment

Očajno suđenje danas. Nema osećaj za prednost, ne daje kartone. Malo je popravio utisak na kraju prvog poluvremena što je nadoknadio vreme i pustio onaj duel iz kojeg smo postigli pogodak. Zato je u drugom sve to opet poništio, izmislio je par faulova (kao onaj kod povrede Lukovića), dozvolio da mu trener Spartaka pravi haos i produžio meč za 3, umesto za opet 6 minuta.

 

Malo smo izgubili ritam i protiv Novog Pazara i danas. Na svu sreću kazne su stizale početkom poluvremena, pa je bilo vremena da se isprave greške. Grujić izvanredan, Jović odličan (ali on nije krilo), Hugo takođe dobar. Petković, Pavićević i Donald slabi. Kahriman nas spasao na kraju meča sjajnom odbranom. Šteta što baš ne ume da doda loptu, današnji fudbal zahteva tu sposobnost golmana. Ibanez opet asistencija.

 

Dobro će nam doći ova pauza. Imam utisak da su se raspustili pre vremena. Mislim da je Božović kadar da ih mentalno spremi za Vojvodinu. Ne dopada mi se tandem Pavićević - Luković, ali već hoće da koriguje Petkovića, neka proba sa Pavićevićem desno.

Link to comment

Zato sto smo mi neozbiljan klub :D Zezanje malo, ne zamerite :)

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Daleko bilo da se bilo sta zamera :)

 

Samo mi nema logike da nema veze sa nama kad igramo isto takmicenje.

Link to comment

Sledeca je sa Vosom za 10 dana, dovoljno vremena za oporavak i dodatno uigravanje... Opet u Terme :)

Jel se zna o povredi Lukovica nesto?

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...