Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

@Zigara

 

Slabo sam gledao prošle godine kadete, jer su bili prilično slabi. Mislim da su Arsića pustili niz vodu.

 

---

 

Prelazni rok je kombijacija Božovića i Terzića.

Link to comment

@Zigara

 

Slabo sam gledao prošle godine kadete, jer su bili prilično slabi. Mislim da su Arsića pustili niz vodu.

 

---

 

Prelazni rok je kombijacija Božovića i Terzića.

 

 

 

1213741_32-02.jpg

sp-grof.jpg

Link to comment

Ima ih izmedju 10 i sto pedeset. Eno danas i naslednik dao gol u omladinskom derbiju.

 

Nije danas već pre neki dan. Msm i da je kapiten, ako se dobro sećam iz vesti (možda sam utripovao). 

Link to comment

Mnogo mi je nesto indiferentan. Isti utisak sam imao i sad protiv Novog Pazara kad je izasao na zagrevanje na poluvremenu. On i Ristic su sutirali na gol nekome koga ne prepoznajem i ne znam da li je golman, klinac je neki takodje, bas se vukao po lopte i smoreno nesto lezerno sutirao, za razliku od Ristica koji je mnogo agilniji bio i posveceniji. Mislim da se nesto desava sa njime u sta mi nismo upuceni, a verovatno na relaciji menadzera i uprave, mada je sasvim moguce da ga i Bozovic ne ceni previse ili zeli da ga spusti na zemlju. Bozovic je dosao u Zvezdu sa velikim nepoverenjem u mladje, tek je vremenom shvatio gresku te su poceli da igraju Grujic i Jovanovic, Ristic na levom beku, moguce da sa Jovicem to ide sporije jer je i mladji. Nemam pojma, ali mislim da postoji neka prica sa njim koja nije da je debeo ili umisljen da je novi Falkao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...