Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ne znam koliko je ova utakmica merilo za to kako je odigrao Lukovic, jer je protiv ovih i Pavicevic bio okej, jer su napadi skoro uvek sa ne vise od 3 igraca, dok je ostatak tima na svojoj polovini.

Edited by casperbgd
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Lukovic je bio jeziv. Da nema onoliko iskustva bio bi i tragican. Pavo Savicevic™ je bio duplo bolji od njega sto mnogo govori. Ako ce od Lukovica sta da bude bice posle zimskih priprema ili nece biti nikako. Dve godine bez fudbala ostavi mnogo posledica. Vule je nas najbolji stofer™ pa me bas intresuje kako ce trener da napravi pozadi da on igra.

Link to comment

Ali pazi, NP je tako igrao da ne bude slučajno da "ugroze državni poredak"? I to od bezobraznika koji su barem 10 titula osvojili zato što niko drugi nije smeo. Ostale sportove da ne pominjem.

Link to comment

Lukovic je ubedljivo takticki najobuceniji igrac zvezde, sto nije ni cudo posle tolko godina igranja u italiji. Trebace mu vremena da se vrati u rutinu al je i ovako nas najbolji defanzivac.

Link to comment

Meni se svidelo kako je juce odigrao. Delovao je dosta sigurnije u odnosu na one utakmice kad je ulazio sa klupe. Logicno je da ce mu trebati vremena da stekne rutinu jer je i pre povrede zaboravio kad je igrao ozbiljan fudbal.

Link to comment

Dobismo grobare omladince 3-1 :D

 

Zvezda je u prvom delu bila orjentisana na kontranapade, dok je u nastavku počela da igra fudbal. Vodeći gol za crveno-bele na samom startu nastavka postigao je možda i najbolji igrač ovog tima Luka Adžić, sin bivšeg kapitena i sportskog direktora Zvezde Ivana Adžića. On je u 47. minutu priredio priredio pravu minijaturu na pomoćnom stadionu crveno-belih i dijagonalom matirao nemoćnog Igora Markovića.

 

Ipak, crno-beli su ekspresno odgovorili, pa je Sava Petrov kaznio nespretnu reakciju defanzivaca Zvezde i doneo izjednačenje svom timu. Zvezda je već u 67. minutu ponovo vodila. Posle kornera u šesnaestercu gostiju napravljen je prekršaja za najstrožu kaznu, koji je u pogodak pretvorio Tufegdžić.

 

Bila je to školska kontra Zvezde u 88. minutu. Sve je uradio Tufegdžić, a Platiša odlično ispratio akciju svog tima i pogodio mrežu za 3:1. On je vrlo emotivno proslavio gol gromoglasno uzviknuvši - 'ajmo bre'.

Edited by Milosh76
Link to comment

- Gde si, dragi moj Katai, nisi mi doneo limun dok sam bio bolestan – našalio se Terzić.

Kasnije, dok se Terzić približavao svom udarenom mercedesu, kome su desna vrata potpuno ulubljena, Katai je uzvratio šalom u svom stilu.

- Direktotre, ja ću da platim troškove popravke auta, umesto onih limunova što nisam doneo za čaj.

Link to comment

Ali pazi, NP je tako igrao da ne bude slučajno da "ugroze državni poredak"? I to od bezobraznika koji su barem 10 titula osvojili zato što niko drugi nije smeo. Ostale sportove da ne pominjem.

Pazar je bio teži za dobijanje od one grupe građana pre dve nedelje.

 

Poslao tapatalk

Link to comment

U teoriji nema tu puno materijala za prvi tim. Golman Stanković možda kao najveći potencijal. Mijailović, Panović, Tufegdžić, Romanić i Adžić su za neko razmatranje, ali ako jedan od njih uđe u prvi tim, biće super.

 

Meni krivo što su odložili kadete. Obe generacije imaju nekoliko vrlo interesantnih igrača, koji mogu da se pretvore u igrače za lige petice.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...