Jump to content

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Ja mislim da mu treba dati šansu da pokaže šta zna. Piksi je sve uništio i Terzić  treba da počne od nule. Vidi se da je on okrenut evropskim vrednostima a to što je bio u zatvoru to su mu namestili jer nije hteo da krade.

Link to comment

Ja mislim da mu treba dati šansu da pokaže šta zna. Piksi je sve uništio i Terzić  treba da počne od nule. Vidi se da je on okrenut evropskim vrednostima a to što je bio u zatvoru to su mu namestili jer nije hteo da krade.

Нису му наместили? :o

Link to comment

 

 

Prvi operativac kluba "taksativno" je u razgovoru za MONDO prošao kroz sve deficitarne linije tima i nagovestio da će novi stranac, ako ga bude, biti – levi bek!

 

Pročitao sam "laksativno" u prvi mah. :D

Link to comment
Lazić karijeru nastavlja u Rusiji. Posle dve godine u seniorskim timu crveno-belih, Lazić odlazi u Anži pošto su uprave dva kluba postigle dogvor o transferu, otkriva Sport. Anži se vratio u rusku Premijer ligu posle godinu dana u drugoligaškom karavanu i doveo Lazića kao jedno od prvih pojačanja.

Mladi štoper je juče napustio pripreme crveno-belih u Sloveniji i uputio se ka Rusiji gde će uskoro biti predstavljen kao nova akvizicija kluba iz Mahačkale. Zvezdi će pripasti određeno obeštećenje, ali ono neće biti veliko s obzirom da je Lazić oprostio deo zaostalih dugovanja. Zato je cena morala da bude manja. Za njega se interesovao i belgijski Lokeren.

Link to comment

Ako, nije neko ko je ultra talentovan, ali je vrlo pristojan štoper koji ima još prostora da napreduje. Mnogo mi je drago zbog njega, previše je osporavan prošle sezone.

Link to comment

Ako, nije neko ko je ultra talentovan, ali je vrlo pristojan štoper koji ima još prostora da napreduje. Mnogo mi je drago zbog njega, previše je osporavan prošle sezone.

 

+1

 

Da je više takvih u Zvezdi u Srbiji bi se bolje živelo. Zaslužio je da ode na sledeći nivo i da uzme neki dinar

 

Pitanje je da li je baš Anji dobar izbor, verovatno bi mu bilo bolje u Belgiji,  ali i on valjda puši tu rusku priču, pa će moći da uživa. Ili će mu se razbiti iliuzije, što isto nije loše

Link to comment

Inace, Maksimovic je onaj klinac koji je izjavio da nema vremena za pripreme sa prvim timom, jer polaze vozacki ispit. Doduse, igrao je EP bez ugovora, nije dobijao ni ono sto je morao da dobije kao stipendiju... Sve u svemu, uzasna greska tadasnje uprave. Pre samo 2 godine :isuse: 

 

Ima fin tekst o njemu na mozzartsportu.

 

Bravo mali :Hail: 

Link to comment

Zelim da se izvinim Vukasinu Jovanovicu jer sam pre neki dan napisao da ga treba odmah prodati jer ne vredi vise od milion i po.

Sad ova rola na DMu otvara novi ugao gledanja.

Link to comment

+1

 

Da je više takvih u Zvezdi u Srbiji bi se bolje živelo. Zaslužio je da ode na sledeći nivo i da uzme neki dinar

 

Pitanje je da li je baš Anji dobar izbor, verovatno bi mu bilo bolje u Belgiji,  ali i on valjda puši tu rusku priču, pa će moći da uživa. Ili će mu se razbiti iliuzije, što isto nije loše

:isuse:

У другим вестима прегазисмо Крку, као да је плитак поток. Повређени Јовић опет дао гол, као и повратник Катаи.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...