Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ako ne bude kise idemo posrbica i ja. Pusti broj na pp ako si za druzenje tamo.

 

Edit. Mislim na ovu tekmu od 10. Taj drugi termin mi svakako ne odgovara, jer sm planirao klinca da vodim.

 

Jel si siguran da se igra na terenu iza severa?

Tako video na tw. Javljam do sutra samo da vidim da li cu da se uklopim.

zvezda.jpg

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

NI Koki i Toncev :fantom:

 

Ima Kokeze...

 

Zato nisam ja. Moram da ih nazovem i prepravim takvu grešku. Od kako se uvelo članstvo sam član, oba puta glasao, a oni i dalje nisu sposobni da me zadrže na listi.

 

Nema ni mene :) Usijace im se telefoni od reklamacija  :lolol:

Link to comment

Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu pokrenulo je predistražni postupak protiv predsednika Crvene zvezde Svetozara Mijailovića, prenose 'Večernje novosti'.

 

Postupak protiv Mijailovića pokrenut je zbog sumnje da je falsifikovao određene članove disciplinskog pravilnika kluba, a sve zbog slučaja koji se vodi protiv bivšeg kapitena Nikole Mijailovića.

 

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2015&mm=09&dd=25&nav_id=1044002

 

 

Bocni udari pred NP!

Link to comment

Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu pokrenulo je predistražni postupak protiv predsednika Crvene zvezde Svetozara Mijailovića, prenose 'Večernje novosti'.

 

Postupak protiv Mijailovića pokrenut je zbog sumnje da je falsifikovao određene članove disciplinskog pravilnika kluba, a sve zbog slučaja koji se vodi protiv bivšeg kapitena Nikole Mijailovića.

 

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2015&mm=09&dd=25&nav_id=1044002

 

 

Bocni udari pred NP!

Hat-trick!!

dzajara-tvorzan-mihalj

Link to comment

Jedino ima jedna začkoljica kod tih bogatuna. Obično se ne postaje bogat tako što bacaš pare na gluposti, no imaju neku budalašku naviku da novac ulažu tako gde očekuju povratak uloženog plus profit. Čobani.

Link to comment

Uz malo mozga i malo ulaganja, fudbal čak i u Srbiji može da bude profitabilan. Ne mogu da se zgrću desetine miliona, ali bi trebalo da može da se zaradi.

Link to comment

Uz malo mozga i malo ulaganja, fudbal čak i u Srbiji može da bude profitabilan. Ne mogu da se zgrću desetine miliona, ali bi trebalo da može da se zaradi.

 

Pre bih rekao malo elementarnog postenja i malo odsustva zelje za licnim i partijskim bogacenjem posredstvom klubova.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...