Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Razmisljanje je i jedino sto mozete poduzeti u vezi Micka. Sumnjam da se Robi zajebao u procjeni igraca, a o njemu je imao visoko misljenje. Dakle pre dobar je za Zvezdu :).

Micko je igrac slican Piksiju Kovacevicu (i Aci Tenku) - razarac bez trunke kreative.  Uprkos tome, Kovacevic je imao je prilicno uspesnu karijeru i u domacoj ligi i u Francuskoj (+25 utakmica za reprezentaciju), dok je Mickova dosadasnja karijera blago receno skromna.  Medjutim, za razliku od Kovacevica, Micko je omiljen medju Zvezdasima prevnstveno zato jer je (bio) Robijev miljenik.  Ko zna, mozda Mickov povratak u Zvezdu bude blagosloven, ali kada se setim Kovacevicevog povratka u Zvezdu, pomislmim bolje da Micko ne dolazi.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Polako s tim Plavsicem. Znam da je u Srbiji fascinacija tim laganim, malim brzancima ali sve sto je Plavsic do sada uradio u Zvezdi je onaj pas za Vieiru kod prvog gola u derbiju i mnogo trcanja. Nije on ni blizu gotov igrac.

Ово не резумем, о каквој фасцинацији малим брзинцима у Србији пишеш? Плавшић има пас унапред много трчања, осећај за гол. Што се Мићка тиче, ако је Миливојевић превара од играча, шта ли је млађани пулен РП-а? Он сад да се врати, не би био у једанаест. 

Ђуричић треба по сваку цену да игра. Бенфика га уби као клуб.

Link to comment

Micko je igrac slican Piksiju Kovacevicu (i Aci Tenku) - razarac bez trunke kreative.  Uprkos tome, Kovacevic je imao je prilicno uspesnu karijeru i u domacoj ligi i u Francuskoj (+25 utakmica za reprezentaciju), dok je Mickova dosadasnja karijera blago receno skromna.  Medjutim, za razliku od Kovacevica, Micko je omiljen medju Zvezdasima prevnstveno zato jer je (bio) Robijev miljenik.  Ko zna, mozda Mickov povratak u Zvezdu bude blagosloven, ali kada se setim Kovacevicevog povratka u Zvezdu, pomislmim bolje da Micko ne dolazi.

Pa i nije bas. Nije da je Micko novi Pirlo, ali svakako ima neuporedivo bolji pas od obojice pomenutih. 

Link to comment

Skundric i Dzajic nisu na birackom spisku za izbore :naughty::frust: :0.6:

 

Уколико сте се учланили најкасније до 4. августа 2015. године, а нема вас на бирачком списку, окрените број телефона чланства како бисте упутили рекламацију.

011/76-79-206
(радним данима од 9 до 17 часова)

Такође, апелујемо на све Звездаше који су били активни чланови закључно са 4. августом, а у међувремену им је истекла чланарина, да је обнове пре избора.

Edited by Milosh76
Link to comment

Zato nisam ja. Moram da ih nazovem i prepravim takvu grešku. Od kako se uvelo članstvo sam član, oba puta glasao, a oni i dalje nisu sposobni da me zadrže na listi.

Link to comment

Nadam se da cu i ja da pogledam,nisam znao da su kadeti odlozeni.

Ako ne bude kise idemo posrbica i ja. Pusti broj na pp ako si za druzenje tamo.

 

Edit. Mislim na ovu tekmu od 10. Taj drugi termin mi svakako ne odgovara, jer sm planirao klinca da vodim.

 

Jel si siguran da se igra na terenu iza severa?

Edited by Bright Billy
Link to comment

Moze li bez ovakvih momenata?

 

Od menadzerske igracke je uslo 2 miliona evra (- 20% Radu ako se dobro secam)  dok bi od dobrog momka Micka usla nularica da nema FIFA tablica.

 

edit: pojasnjenje za one sa jeftinijim ulaznicama(Bradilko). Niko ne kaze da je trebao da igra za dzabe vec je mogao da saceka isplatu kao 90% ostalih igraca.

 

Mi smo za Milivojevica platili 500.000 i 30% Radu a prodali smo ga cim je usla neka kombinacija. To je bio klasican "Onjilo ugovor" na koji se nismo ugradili verovatno samo ja i ti. Dobar je on igrac ali ceo taj aranzman sa Zvezdom je posluzio kao kupoprodaja, zato nije dobar primer za ono sto hoces da dokazes. Vise smo kao klub uzeli od Mickove "kompenzacije za ugovor" nego od celog tog posla sa Lukom.

Link to comment

Zato nisam ja. Moram da ih nazovem i prepravim takvu grešku. Od kako se uvelo članstvo sam član, oba puta glasao, a oni i dalje nisu sposobni da me zadrže na listi.

Исти случај.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...