Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Nedelja 10:00, na pomocnom iza severa Zvezda - Partizan omladinci. Kasnije igraju kadeti iza juga. Planira ko da ide??

 

Kadeti su odloženi, jer Partizan igra neki turnir u Francuskoj. Može da se desi da odem na omladince.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Rekoh da se ne secam detalja. U svakom slucaju ne zelim u Zvezdi igraca koji je tuzio klub i otisao za dz. Neku lovu smo dobili samo zahvaljujuci trening kompenzaciji.

 

 

I ja ne zelim u upravi kluba ljude koji igrace dovedu u situaciju da nas tuze pa me niko nista ne pita. Micko nije otisao jer klub nije hteo da ga proda vec zato sto su se lihvari cenjkali za par stotina hiljada da bi malo vise para strpali u dzep. Tako je i onaj bek iz Cacka Mladenovic otisao dzabe a nudjeno nam je 700 ili 800 hiljada za njega, Lazovic nije otisao za 3.5 miliona vec bez jednog dinara i tako dalje.

 

I sad dodje neki navijac koji nema problem s takvom upravom i veselo obznani da mu moral ne dopusta da zeli u timu igraca koji je tuzio takvu upravu. To je skroz bezveze.

Link to comment

btw Simic jos bez radne dozvole u Svajcarskoj? Cudo ga opet ne pozajmise negde.

 

Simić je dobio radnu dozvolu, nego je povređen. Povredio se još prošle sezone kada je igrao za Domžale, pa je zato propustio i U-20 šampionat i još se nije u potpunosti zalečio. Ne znam koliko Basel računa na njega.

 

Malo je ružno kada igrači iz omladinske škole tuže klub, ali je Zvezda prilično zajebala Mijailovića, a i sebe pre svega. Nisam siguran, ali moguće da Mijailović nije igrao prošle sezone zbog manjeg broja stranaca u Tur II. Vidim da je u kupu bio redovan i da sada pomalo igra.

 

edit. Vidim da se Simić oporavio i da igra za B tim Basela.

 

http://www.transfermarkt.de/spielbericht/index/spielbericht/2583309

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment
navijac koji nema problem s takvom upravom

 

:yawn2:

 

Jednostavno ne smatram da ga majmuni u upravi opravdavaju za ono sto je uradio. Jel on jedini koji nije bio placan? recimo Luka Milivojevic je imao isti takav tretman pa je ipak sacekao da bude prodan. 

 

Ti veselo obznanjuj da navijas za Kajzeri i igrace koji tuze Zvezdu. Meni je to bezveze...

Edited by katamaran
Link to comment

:yawn2:

 

Jednostavno ne smatram da ga majmuni u upravi opravdavaju za ono sto je uradio. Jel on jedini koji nije bio placan? recimo Luka Milivojevic je imao isti takav tretman pa je ipak sacekao da bude prodan. 

 

Ti veselo obznanjuj da navijas za Kajzeri i igrace koji tuze Zvezdu. Meni je to bezveze...

 

Gde nadje Luku Milivojevica za primer, majke ti Radojke? :lolol: Menadzerska igracka koja se ni za sta nije pitala dok su se oko njegovih neverovatnih ugovora i kad je dolazio i kad je odlazio cepali i razvlacili procenti na sve strane.

 

Micko je dobar momak i ne zasluzuje da se nadje u istom kosu sa ovim alavim klincima koji su na prvo mahanje novcanicama zapalili preko grane. To sto su u upravi tada sedeli govnari koji su zajebali Zvezdu za preko pola miliona samo u njegovom slucaju nije njegova krivica.

Link to comment
majke ti Radojke?

 

Moze li bez ovakvih momenata?

 

Od menadzerske igracke je uslo 2 miliona evra (- 20% Radu ako se dobro secam)  dok bi od dobrog momka Micka usla nularica da nema FIFA tablica.

 

edit: pojasnjenje za one sa jeftinijim ulaznicama(Bradilko). Niko ne kaze da je trebao da igra za dzabe vec je mogao da saceka isplatu kao 90% ostalih igraca.

Edited by katamaran
Link to comment

Micko je bio korektan. Mogao je ranije da zapali a nije. Otisao je kod robija da bi igrao.

 

Simic je bio moj omiljeni igrac u toj generaciji ali je na pripremama na zlatiboru izgledao ko baba. Potpuno nezaintresovan, ko mrtvo puvalo. I to nema veze sa zvezdom vec ni deluje da je prosto takav. Ti klinci moraju da imaju pravi pristup bas tada kad od juniora postaju seniori a mnogi polete bas tada i onda postanu kante.

 

Sumic nam u ovom trenutku ne treba jer je njegova pozicija pretrpana. Micko je suvise defanzivan za ono sto mi igramo mada moguce je da bi mogao da bude neko o kome se razmislja. Fica je tuzna fudbalska prica i primer kako igrac propadne zbog alavih roditelja. On u ovom trenutku fizicki nije ni za omladince...

 

Meni od nasih mladih igraca padaju na pamet milanovic, ili radakovic, pa i filip stojkovic kad se uzme u obzir da nam tu igra petko i niko vise. I ovi sto je naveo posrbica...

Link to comment

Razmisljanje je i jedino sto mozete poduzeti u vezi Micka. Sumnjam da se Robi zajebao u procjeni igraca, a o njemu je imao visoko misljenje. Dakle pre dobar je za Zvezdu :).

Link to comment

 

 

 

edit: pojasnjenje za one sa jeftinijim ulaznicama(Bradilko). Niko ne kaze da je trebao da igra za dzabe vec je mogao da saceka isplatu kao 90% ostalih igraca.

To ti je to.budite strpljivi,samo to trazimo u ova teska vremena..ako si magarac i cekas da ti udele zaradjeno, dobis sipak.

pametni utuze i kao carolijom novci se stvore

 

ni po babu ni po stricevima si negde ispustio

Edited by bradilko
Link to comment

Pametni igraju kup Turske a glupi ligu sampiona. Karma is a bitch.

 

A plate su vremenom obojica naplatili. Cak mi se cini da je Luka i oprostio nesto kad je napravio dobar transfer.

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...