Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Jankoviću bi zabranio da priđe Marakani. Razumem momke koji imaju probleme sa finansijama, pa pobegnu preko, jer se loše odnosimo prema njima, ali kada to uradi neko ko ima novac i zalupi vrata guzicom, taj nije dobrodošao. S tim što smo mi tom folirantu nudili baš dobre uslove za našu finansijsku situaciju i njegove godine.

 

Što se tiče Zvezdine dece koja bi mogla da se vrate, spisak je duži: Stojković, Ožegović, Simić, Mijailović...

 

Polako sa davanjem ocena da je neko vrhunski igrač. Maksimović obećava, daleko je od gotovog igrača, a još dalje od vrhunskog. Đuričić nije ništa manje obećavao u njegovim godinama, a ni za njega nisam siguran da je još gotov.

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezda-potvrdila-benfika-hoce-jovica-potali-su-nas-za-njega/116466

Link to comment

+Плавшић. 

Иначе прича се да смо Фићу легенду Парме хтели да вратимо летос кући. Кажу одбио дечко. 

 

Polako s tim Plavsicem. Znam da je u Srbiji fascinacija tim laganim, malim brzancima ali sve sto je Plavsic do sada uradio u Zvezdi je onaj pas za Vieiru kod prvog gola u derbiju i mnogo trcanja. Nije on ni blizu gotov igrac.

Link to comment

Ljudi su prosto u soku jer imamo igrace kod kojih je prioritet pas unapred.

Plavsic ne znam da li je dao i jedan pas unazad,cim primi loptu krece u trk ka protivnickom golu.

Donald i pre svega Gruja takodje imaju minimalan broj paseva unazad.Kontra primer Fejsa koji na mecu reprezentacije nije imao nijedan pas unapred.

Jednostavno ova ekipa odudara od JSL sablona.

Link to comment

Što se tiče Zvezdine dece koja bi mogla da se vrate, spisak je duži: Stojković, Ožegović, Simić, Mijailović...

Za Jankovica se slazem a ne mislim ni da su ova dvojica boldovanih bolji od njega.

Link to comment

Nije ni Maksimović ispao fer prema Zvezdi, a ni Đuričić, ali šta je tu je. Više sam pričao na glas na koga su mogli misliti kada su pričali o povratku Zvezdine dece.

Link to comment

Verujem da su mislili na Simica, FILIP-a i Mijailovica jer su im svoj trojici karijere u pimpeku i trebalo bi da se udaraju nogama u dupe kad bi ih vratili. Sto se mene tice miliji mi je Gavrincha od njih i nikako ne bih voleo da ih vrate.

 

btw Simic jos bez radne dozvole u Svajcarskoj? Cudo ga opet ne pozajmise negde.

Edited by katamaran
Link to comment

Ne secam se detalja al mislim da je tuzio klub pa smo ga na kraju prodali za par stotina hiljada evra u Kajzeri da ne ode skroz dzabe. Veljko Simic po nagovoru menadzera (osveta za Lazovica) nije hteo da potpise ugovor pa je otisao u Bazel i tu se usrecio.

Edited by katamaran
Link to comment

pa dobro, sto da ne tuzi kad ga nisu placali.

odnosno, vidim razliku izmedju njega koj je igrao za seniore zvezde i iz kluba ga nisu placali i nekih klinaca kojima pre 18te neko obeca kule i gradove, pa zapale pre prvog ugovora

Link to comment

Manje mi je antipatican od ove dvojice al kapiten koji tuzi i pobegne iz kluba na taj nacin sto se mene tice ne mora da se vraca. Nije samo njemu kasila plata.

 

edit: ne mogu da se zakunem da je bio i kapiten al mislim da jeste

 

20-godišnji Mijailović u turski klub ide kao slobodan igrač, pošto je nedavno raskinuo ugovor sa Zvezdom, ali će ‘crveno-beli’ dobiti kompenzaciju za njega u visini od oko pola miliona evra.

 

Sad kad nije standardan ni u turskoj drugoj ligi dobra je i Zvezda... Neka sedi tamo gde je izabrao.

Edited by katamaran
Link to comment

Manje mi je antipatican od ove dvojice al kapiten koji tuzi i pobegne iz kluba na taj nacin sto se mene tice ne mora da se vraca. Nije samo njemu kasila plata.

 

edit: ne mogu da se zakunem da je bio i kapiten al mislim da jeste

 

Sad kad nije standardan ni u turskoj drugoj ligi dobra je i Zvezda... Neka sedi tamo gde je izabrao.

 

S tim sto si zaboravio da dodas da je Robi davao 1-1.2 miliona za njega ali su se nasi genijalci cenjkali i izduvali. Tek posle toga je Micko tuzio i otisao.

Link to comment

S tim sto si zaboravio da dodas da je Robi davao 1-1.2 miliona za njega ali su se nasi genijalci cenjkali i izduvali. Tek posle toga je Micko tuzio i otisao.

Rekoh da se ne secam detalja. U svakom slucaju ne zelim u Zvezdi igraca koji je tuzio klub i otisao za dz. Neku lovu smo dobili samo zahvaljujuci trening kompenzaciji.

 

@reginald

 

Kolko vidim sad su se vratili u prvu a ni u drugoj nije bio standardan(edit: mahom je igrao samo u kupu). Nije u totalnom kanalu al daleko od toga da mu cveta karijera.

 

http://www.transfermarkt.co.uk/srdjan-mijailovic/leistungsdaten/spieler/143558/saison/2014

 

prilicno cesto mu pise "not in squad". Logicno je ocekivati da se sad pojacaju pa ce imati jos manje prostora.

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...