Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Samo rakiju bajo moj.

 

Мора да  је траварица. :naughty:

Pizdru su smenili ako me secanje dobro sluzi posle poraza od Metalca u Kragujevcu u 90. minutu u toj sezoni

Како се лукић ту самоубио.

Link to comment

Naravno da se samoubio, ali ne zato sto je smenio pizona nego sto je postavio kratka. Kratko je pamcenje nasta smo licili i na koji oruk smo dobijali utakmice te jeseni. Kad je pocelo prolece bili smo jos gori a atmosfera je bila uzasna, pa su i bodovi krenuli da cure. Da je ostao pizon prosli bismo isto kao i sa kratkom.

Link to comment

Пижона тад није требало смјењивати. Он је из оног тима извукао суву дреновину, без обзира што је генерално лош тренер.

Link to comment

Naravno da se samoubio, ali ne zato sto je smenio pizona nego sto je postavio kratka. Kratko je pamcenje nasta smo licili i na koji oruk smo dobijali utakmice te jeseni. Kad je pocelo prolece bili smo jos gori a atmosfera je bila uzasna, pa su i bodovi krenuli da cure. Da je ostao pizon prosli bismo isto kao i sa kratkom.

Ко зна шта би било, осим што би збиља Дарко пропао као играч.

Link to comment

Bez panike, molim, Terza zna resenje!

 

- Bez obzira na zakazane izbore, mi ćemo dati sve od sebe da realizujemo zacrtane planove i ispunimo obaveze za UEFA monitoring. Jedino rešenje za konačnu stabilizaciju kluba jeste stvaranje moćnog tima koji će sledećeg leta ući u Ligu šampiona - smatra Terzić.

Link to comment

Ulazimo lagano u neku grupu samo da nas mafiosi ne prevare za licencu. :D

U prvom kolu smo 90% povlasceni a posle cemo izbaciti iz dva pokusaja neki Bate,Ludogorec...

Edited by Zigara
Link to comment

Какав ти психоделик користиш?

Што сменише ономад Пиждру?

Нису играли Рајини играчи у мери којој је он то сматрао .

 

 

Утакмице смо буквално добијали одбраном.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...