Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ma ako se Covic bude kandidovao uz podrsku delija, to bi bilo to. Pogotovo sto se preko hiljadu ljudi uclanilo, bas nakon ovih "mobilizacija" sa severa. Kako sada svi proklinju Lukica sto je uneo izbore u statut. Koliko god ti izbori potencijalno bili sranje, ipak je dobro da postoji neki minimalan izbor izmedju nekoliko zla.

Pa ta nova uclanjenja se vezuju za tonceva valjda. A ako sam dobro shvatio pravo glasa ce imati samo oni koji su se uclanili do 4. Septembra pre nego su pocela ta masovna uclanjenja. To je valjda i razlog sto je toncev odustao...

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Pa ta nova uclanjenja se vezuju za tonceva valjda. A ako sam dobro shvatio pravo glasa ce imati samo oni koji su se uclanili do 4. Septembra pre nego su pocela ta masovna uclanjenja. To je valjda i razlog sto je toncev odustao...

E to za datum nisam video. Cuo sam i tu pricu da Toncev placa ljudima da se uclane i glasaju za njega, ali isto tako vidjam i po gradu grafite i ovi transparenti na severu sto su bili. Ganja se biracko telo koje ce birati predsednika i nikada ne birati smenu istog.

Edited by casperbgd
Link to comment

Vazi broj clanova od 8.avgusta (tako neki dan) kad je UO najavio da ce raspisati izbore :isuse: I u tom trenutku je bilo oko 3600 clanova. Za mesec dana se uclanilo oko 1500 clanova posle kampanje RSB koja je krenula nakon sto su primecena sumnjiva uclanjenja (posle utakmice u Surdulici).

 

I umesto da se podvuce crta 15.9. kad su i raspisani izbori, podvlaci se crta mesec dana ranije, kad je bilo 1500 ljudi manje.

 

Toncev se uvredio zbog krsenja procedure i uradio ono sto smo svi znali, resio da nece biti kandidat.

Edited by Milosh76
Link to comment

Crtu su podvukli kada su i trebali da je podvuku. Ako hoćeš da namestiš izbore, moraš par godina da plaćaš lažnim članovima članarinu.

 

Ništa mi se ovo oko izbora ne dopada. Veliki problem u najavi.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...