Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ne znam da li je bilo da je Tončev povukao kandidaturu. Ko je pored Čovića ostao u igri?

 

Poslao tapatalk

Bilo i komentarisano,.

 

Preciznosti radi, ne postoji NIJEDAN zvanicni kandidat. Postoje samo nagadjanja i zelje pojedinaca.

 

Covic ce se verovatno kandidovati, a za ostale se ne zna. Krajnji rok je 6.oktobar, izbori su 11 i 12 oktobra.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Niko ne sme na crtu zbog straha od navijača ili?

Čudi me da Džaja ne smisli nešto. Pa i Kokeza. Nije malo uloženo da bi sada sve prepustili Čoviću

 

Poslao tapatalk

Link to comment

Ono sto sam ja cuo je da postoje 3 struje, Covic i navijaci koji ga naprasno podrzavaju, Terzic i ekipa iz CG i stara uprava koja bi da progura Skundrica pa da sve ostane kako jeste.

 

E sad da li ce se neke od struja dogovoriti ili ce pustiti da opet bude brukanje sa jednim kandidatom koji ce aklamacijom dobiti, to se jos nezna.

 

Ne bi me cudilo da se kolac podeli, da Covic bude predsednik, Terzic da ostane GD, a Kokeza ode u FSS i tamo resava stvari sa starim neprijateljem u godinama, izvesnim T.K. (76).

 

I da se u sustini malo toga promeni, ali da ipak dodje do neke reorganizacije i pokusaja da se smanji kradja u samom FK.

Link to comment

Ma ako se Covic bude kandidovao uz podrsku delija, to bi bilo to. Pogotovo sto se preko hiljadu ljudi uclanilo, bas nakon ovih "mobilizacija" sa severa. Kako sada svi proklinju Lukica sto je uneo izbore u statut. Koliko god ti izbori potencijalno bili sranje, ipak je dobro da postoji neki minimalan izbor izmedju nekoliko zla.

Link to comment

Cestitke na osvajanju titule. Zelim vam Olimpiju u kvalifikacijama pa da neko od vas dodje u LJ i popijemo koje UNION :lala:

 

to bi bila vrhunska akcija  :misko:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...