Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Kakva golcina Plavsica. Prijem lopte, brzina, snaga u duelu, sutina u kontra ugao. Nema slucajnosti, sve znanje. Odlican je fudbaler, dodao bih i da dugo nismo imali igraca kao sto je Plavsic. Mozda bi on mogao i najdalje da dogura u karijeri od svih igraca, pored Grujica.

 

Savo jebote, u trecem minutu debelo kasni za ofsajd zamku, srecom linijski nije to primetio jer je cela linija bila bar dva metra ispred a ovaj krenuo kasno da se izvlaci ali ipak ostavio utisak da je uspeo to da uradi. Posle je jos neku glupost imao. Strasno koliko je stetan postao.

 

Ukupan utisak, rutinski dobijamo sa 60% snage. Posto je nase drugo poluvreme, bice bar 5-0. Nadam se da ce ubaciti Vereda, Ristica i Jovica, i malo odmori Kataia, Grujica i Huga. Mada verujem da ce sigurno uci Lukovic po ovom planu oporavka.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Samo da ne ubacuje Sikimića, sve ostalo može, ali bi bilo lepo da Jović, Ristić i Vered dobiju minute.

 

Oba pomoćnika slepa kod ofsajda. Neverovatno šta nisu videli. Pogotovo kod Vieire, jer se igrači nisu ni kretali u trenutku pasa.

Link to comment

Da, da, iskreno se nadam da nece ubaciti Sikimica, da on ostaje opcija za jurenje rezultata poslednjih 15, 20 minuta. Ne bi valjalo ni da Jovic bude zapostavljen.

Pa mogao bi i Jovic da se potrudi da ne bude zapostavljen.  Golgeterski ucinak mu je skroman.  Na utakmici u Pancevu imao je priliku da pokaze svoje realizatorske sposobnosti protv prilicno slabog protivnika, i nije uspeo.  U ovom trenutku ima boljih od njega i ono cemu moze da se nada je mala minutaza.

Link to comment

Daj bre teraj se , kakav Anđelković jebeni, bolje sa igračem manje .  Vered I Jović će izgleda teren videti u kupu ali za ove dunstere se uvek napravi situacija.

 

Sikimić se zagrevao , ovaj Božović koliko god dobrih stvari uradi opasno trokira sa ovim svojim ljubimcima.

Edited by elementary
Link to comment

Pa mogao bi i Jovic da se potrudi da ne bude zapostavljen.  Golgeterski ucinak mu je skroman.  Na utakmici u Pancevu imao je priliku da pokaze svoje realizatorske sposobnosti protv prilicno slabog protivnika, i nije uspeo.  U ovom trenutku ima boljih od njega i ono cemu moze da se nada je mala minutaza.

 

Mora di igra u kontinuitetu. Redak talenat. Ne znam otkud ga porede sa Falkaom, po meni on je would be Aguero. Ista konstitucija i taman toliko vremena da od butina napravi plinske boce kakve ima ovaj.

 

Dečko je maloletan, nije ni drugima golgeterski učinak značajno bolji.

Link to comment

Pa mogao bi i Jovic da se potrudi da ne bude zapostavljen.  Golgeterski ucinak mu je skroman.  Na utakmici u Pancevu imao je priliku da pokaze svoje realizatorske sposobnosti protv prilicno slabog protivnika, i nije uspeo.  U ovom trenutku ima boljih od njega i ono cemu moze da se nada je mala minutaza.

Ima boljih, to je Hugo, ali nije Sikimic koji je bio u planu da udje, sto Bozovic nije izvrsio jer se Donald povredio.

Takodje, Jovic je cesce igrao po krilu nego u spicu, te golgeterski ucinak ne moze da se posmatra kao da je igrao spica. Utakmicu protiv Panceva nisam gledao, pa ne znam ni kako je igrao ni koju je poziciju igrao.

 

Sto se tice drugog poluvremena, ne sviddja mi se ova igra nakon vodjstva, slicno kao protiv Partizana. Prilicno opadne tempo, a protivnik dobije vise prostora u napadu, Jagodina je imala nekoliko prilika koje su se srecom zavrsavale ili ofsajdom ili neiskoriscenim centarsutem, mi u drugom nismo imali nijednu sansu.

Edited by casperbgd
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...