Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Biće interesantni izbori. Jako loš momenat za raspisivanje i u trenutku kada su kola samo naizgled krenula dole. Na kraju ispalo kontra i ovi izbori jedino što mogu da naprave je problem.

 

Uglavnom, u klubu je situacija bolja nego bilo kada u poslednjih 7-8 godina. Neka osnova je postavljena. Nije neka, ali je ranije bilo deset puta gore. Uglavnom, ovo je momenat kada FKCZ može da se nadogradi. Imamo sponzorstvo Gasproma, UEFA je pojačala premije za učešće u evropskim takmičenjima i imamo igrački kadar. Kada se sve to sabere, da nema dugova i lopova, Zvezda bi lagano mogla da bude profitabilna uz malo znanja. Uopšte me ne čudi da je Čović zainteresovan, jer je ovo momenat u kojem on priva kao riba u vodi. Međutim, postoje problemi u vidu povezanosti Čovića sa državom, jer bez pune podrške, projekat neke ozbiljnije Zvezde je na staklenim nogama.

Link to comment

Побиједисмо Партизана и одмах је ситуација боља него икада у посљедње вријеме.

Оно, имамо Газпром, и бем ли га, да није тих дугова и лопова ... :fantom:

Edited by Cane Vukic Prebranac
Link to comment

Pitanje je da li ce se uopste kandidovati, politicar je to. Mozda naprave "kompromis" a on da bude zaduzen za reorganizaciju i finansije. Opet jedan kandidat i opet 300 glasova za izbor predsednika. Sve ostalo isto, samo umesot Toki-Koki cemo imati neke druge koji ce biti paravan za njih dvojicu i njihove stranke.

Link to comment

Побиједисмо Партизана и одмах је ситуација боља него икада у посљедње вријеме.

 

Оно, имамо Газпром, и бем ли га, да није тих дугова и лопова ... :fantom:

 

Vidi, nama Gasprom pokriva makar pola godišnjeg budžeta, drugu polovinu bi pokrivalo redovno igranje u LE, a transferi bi bili samo bonus. Ako imaš viziju i ne kradeš, možeš lagano da napraviš profitabilan posao. Pogotovo je sada dobra pozicija za preuzimanje, jer imaš i kvalitetan igrački kadar, pa nema potrebe da prođe sezona u popravljanju kadra, a tako se rizik neuspeha povećava. Čović se ne bi zainteresovao da nije tako. On ima sve podatke, jer je sedeo u UO.

Link to comment

Vidi, nama Gasprom pokriva makar pola godišnjeg budžeta, drugu polovinu bi pokrivalo redovno igranje u LE, a transferi bi bili samo bonus. Ako imaš viziju i ne kradeš, možeš lagano da napraviš profitabilan posao. Pogotovo je sada dobra pozicija za preuzimanje, jer imaš i kvalitetan igrački kadar, pa nema potrebe da prođe sezona u popravljanju kadra, a tako se rizik neuspeha povećava. Čović se ne bi zainteresovao da nije tako. On ima sve podatke, jer je sedeo u UO.

Ма знам ја шта ти причаш, али ми Звезда са визијом и без лоповлука изгледа као wishful thinking.

Link to comment

Najbolji su vam coki i skundra.coki je dobar sa vucicem,dobro mu vodi kosarkasku zvezdu.zna se da vucic ne prasta neuspeh i zameranje njemu etc.

A skundra se razume u ruse i deluje da nije grabljivac iako je iz sps-a.

u svakom slucaju za koga budu sipkasi taj je pobednik.

dobro,malo im buduci pobednici pomognu u donosenju odluke.

Link to comment

Neka si nam rekao, dobronamerni saveti komsija su uvek izazivali pozitivnu atmosferu.

 

Jos covek sa tompusom u ustima da se oglasi (posle katatrofe u derbiju) i sve je kako treba.

Link to comment

Moram kao papagaj da se ponavljam da moramo na pobedu ako hoćemo titulu. To nam je obaveza. Jagodina je u usponu nije izgubila poslednja četiri meča - kaže trener Zvezde Miodrag Božović.

Zvezda u Jagodini nije izgubila bod.

 

- Velika je euforija. Narod ne da da se spustite na zemlju posle pobede u derbiju. Ali pokušavam da prenesem igračima da nema potrebe za tim, možda sam im i dosadio. Što se statistike tiče, nekada mora da bude prvi put. Nismo mi u derbiju bili toliko dobri niti Partizan toliko loš. Ima još mnogo da se igra. Ekipa će pokazati kvalitet kada osvoji titulu.

On je potom dodao da se tek sada pokazuje da problema ni ranije nije bilo.

- Posle Radničkog kada je krenuo juriš na ovu upravu. Jedan od onih koji su potajno jurišali mi je rekao da nikada nije gledao gori meč. Ja se sećam dok sam igrao u Zvezdi igrali smo sa Hajdukom iz Kule i ta je bila deset puta gora. :lolol: Da smo pogodili penal sada bi skor bio fenomenalan.

Zvezdin trener kaže da potresi u upravi ne utiču na igrače.

- Mislim da dešavanja u upravi ne utiču na igrače. Vidim dopisuju se u nekim javnim grupama. Šale se. Ne utiče to na njih. A što se mene tiče, najbolje je da radim - dok radim - rekao je Božović.

On je dodao da je budućnost kluba u mladim igračima.

- Pokušaćemo i na zimu da dovodimo mlade igrače i Zvezdinu decu koju je neko oterao - zaključio je Božović.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...