Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

 

Pričao sam već, gledao sam par mečeva Martinovića u Steaui, pričao sa njihovim navijačima, tamo je igrao vrlo dobro i beka i štopera. Neki utisak koji sam stekao je da je delovao kao bolja verzija Mikića. Nije sigurno slučajni imao 50+ mečeva za Steauu, koja je za Zvezdu organizovan klub sa boljim igračima. Posle zapalio u Kinu i šta se desilo ko zna. Uglavnom, dali su mu nerealno veliku platu i sada trebaju da plate.

Link to comment

Izgleda da je Vieira i dobar čovek: 

 

 

Можда би Виеира постигао и хет-трик да га у 70. минуту тренер Божовић није повукао из игре и увео искусног Предрага Сикимића.

 
- Био сам изненађен кад сам видео да би требало да напустим терен, али знам да имамо још много квалитетних фудбалера који заслужују шансу.
Link to comment

Kako smo mi izgubili tu utakmicu, jel bolji bio Mancester?

Izgubili smo na staro nepisano fudbalsko pravilo da tim koji ne iskoristi šanse bude kažnjen. Razbili smo ih, posebno u 1.poluvremenu, imaš i na ovom klipu neke šanse. Dejo odigrao jednu od najboljih utakmica u Zvezdi, možda i najbolju, ali je Pančev promašivao kao nikad. Miloje odbranio penal, mislim Stivu Brusu. Igrao i 18godišnji Rajan Gigs. Da se igrao revanš, uzeli bi superkup.
Link to comment

Izgubili smo na staro nepisano fudbalsko pravilo da tim koji ne iskoristi šanse bude kažnjen. Razbili smo ih, posebno u 1.poluvremenu, imaš i na ovom klipu neke šanse. Dejo odigrao jednu od najboljih utakmica u Zvezdi, možda i najbolju, ali je Pančev promašivao kao nikad. Miloje odbranio penal, mislim Stivu Brusu. Igrao i 18godišnji Rajan Gigs. Da se igrao revanš, uzeli bi superkup.

 

Ta i tekma u Minhenu su dve najbolje Zvezdine tekme koje sam gledao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...