Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Ogroman kvalitet sa kojim će grof imati problema. S jedne strane fromacija mu nije ofanzivna i nikad nemamo nekoiliko igrača u završnici. Individualno kao juče rešavamo stvari. Bekovima zabranjuje da prelaze centar a uz Donalda i gruju, svi čuvaju Savu. Da nema malog Plavšića da izleti iz šablona ova formacija ne bi stvorila šansu protiv ovih nesretnih komšija a kamoli ozbiljnih ekipa. besmisleno je dovesti Luča i reći mu ne prelazi centar. Pa jebote preko puta su Babo i  Flaša. Oni zreli za 5 mi ubacujemo Sikimu dovedenog kao da razbijemo bunker a vraćamo se u 16. Neverovatno.

 

Očekujem narušavanje atmosfere jer imamo dosta igrača kvalitetnih koji ili ne igraju ili će biti na pogrešnoj poziciji. Konkretno šta da pomisli Vered kad posle dve utakmice gde je najbolji, popije klupu. Ili Jović, gde vadi Huga a ubacuje Sikimu da igra na kontre. Ili Ristić koga ubaci samo da popuni broj. A sva trojica odlični igrači.

 

Ne znam. Kao što sam i napomenuo i pre prvenstva, mi ćemo se prošetati do titule u ovakvoj konkurenciji, ali mi je sad stvarno žao ako se ovakav potencijal igrača ne pretvori u nešto više. Pod tim mislim pristojno igranje u Ligi evrope. Ovo gde grof ide mi se ne dopada. Idemo ka Muslin-Zenga modelu. daćeš neki jer imaš ekstra kvalitet, ovde ti neće niko ništa moći a u Evropi će se sprdati neki Tromso ili Rozenborg. Imaćeš blesak poput Žige što šutne protiv Rome jer je sam (i toveć hugo radi)

Edited by dukan
Link to comment

Kako zinu ambicije, pre 2 meseca se kukalo nad sudbinom jer nikad necemo proci ni Kairate, pre godinu i koj mesec smo prizivali gasenje i/ili selidbu u 4 ligu, a sada ni Zengina Zvezda ne valja a Rozenborg i Roma su sitna boranija

Link to comment

Nama je svaki drugi trener u poslednjih 5 godina doneo nesto dobro, Robi, pa Stojanovic i sad Grof. Doneo bi i Sa Pinto da nije otisao... 

 

Euforija mora da splasne, na nasu srecu vedete koje su igrale protiv Kairata samo primaju platu, a ocekujem da dobiju nogu u januaru.

 

Sad idemo u Jagodinu, pa dolazi Novi Pazar, pa Subotica i onda derbi sa Vosom.

Link to comment

Meni ovo izgleda odlicno!

 

Može i tako da se gleda, ne sporim. Ali to je bio stav i mnogih komšija kad je Kiza "taktički nadmudrio" lalata, pa su posle "zgazili u drugom" prosečni Bate ali su nezasluženo ispali.

 

@blud

pre dva meseca igrali su Gavrići, orlandinja, Vukani, tenkovi, cvetkovići, nojevi...

 

zengina zvezda je izgubila od Tromsa koji je jedino nas mislim dobio, Bazela kući, dobila Romu na žigino ludilo, ispala od Strazbura koji je igrao bez 9 prvotimaca...

 

Kod Muslina Rozenborg je bio na tacni, ali se gospodin bunker odlučio na taktiku svi nazad a bombardovaćemo Žigu na 30 metara od gola okrenutog leđima.. No, nebitno.

Link to comment

Ovde je dobro što Zvezda konačno ima potencijal da igra fudbal. Meni se sviđa varijanta sa Plavšićem u sredini, a ne na boku. Većina naših trenera bi ga guralo na bok zbog brzine, a čini mi se da smo ubojitiji kada deluje po sredini.

Tim sada ima nekoliko ozbiljnih talenata pojačan dobrim Hugom, Lukovićem, solidnim Donaldom i Lučom. Sveli smo krater na Sava i još uvek izgubljenog Marka, koji mora da se istrpi da se vrati u formu. Ostalo je da trener dotera i insistira na presingu i brzoj igri i loptama iza odbrane, jer ima takve igrače.

 

Poslao tapatalk

Link to comment

Ogroman kvalitet sa kojim će grof imati problema. S jedne strane fromacija mu nije ofanzivna i nikad nemamo nekoiliko igrača u završnici. Individualno kao juče rešavamo stvari. Bekovima zabranjuje da prelaze centar a uz Donalda i gruju, svi čuvaju Savu. Da nema malog Plavšića da izleti iz šablona ova formacija ne bi stvorila šansu protiv ovih nesretnih komšija a kamoli ozbiljnih ekipa. besmisleno je dovesti Luča i reći mu ne prelazi centar. Pa jebote preko puta su Babo i  Flaša. Oni zreli za 5 mi ubacujemo Sikimu dovedenog kao da razbijemo bunker a vraćamo se u 16. Neverovatno.

 

Očekujem narušavanje atmosfere jer imamo dosta igrača kvalitetnih koji ili ne igraju ili će biti na pogrešnoj poziciji. Konkretno šta da pomisli Vered kad posle dve utakmice gde je najbolji, popije klupu. Ili Jović, gde vadi Huga a ubacuje Sikimu da igra na kontre. Ili Ristić koga ubaci samo da popuni broj. A sva trojica odlični igrači.

 

Ne znam. Kao što sam i napomenuo i pre prvenstva, mi ćemo se prošetati do titule u ovakvoj konkurenciji, ali mi je sad stvarno žao ako se ovakav potencijal igrača ne pretvori u nešto više. Pod tim mislim pristojno igranje u Ligi evrope. Ovo gde grof ide mi se ne dopada. Idemo ka Muslin-Zenga modelu. daćeš neki jer imaš ekstra kvalitet, ovde ti neće niko ništa moći a u Evropi će se sprdati neki Tromso ili Rozenborg. Imaćeš blesak poput Žige što šutne protiv Rome jer je sam (i toveć hugo radi)

 

Preterujes. Nije Ibanjez bio zakucan na svojoj polovini zbog Babinja i Ilica vec zbog Zivkovica i Vulicevica.

 

Za kupovine se slazem, dovodjenje Srnica i Sikimica je bila totalna budalastina.

Link to comment

Ovde je dobro što Zvezda konačno ima potencijal da igra fudbal. Meni se sviđa varijanta sa Plavšićem u sredini, a ne na boku. Većina naših trenera bi ga guralo na bok zbog brzine, a čini mi se da smo ubojitiji kada deluje po sredini.

Tim sada ima nekoliko ozbiljnih talenata pojačan dobrim Hugom, Lukovićem, solidnim Donaldom i Lučom. Sveli smo krater na Sava i još uvek izgubljenog Marka, koji mora da se istrpi da se vrati u formu. Ostalo je da trener dotera i insistira na presingu i brzoj igri i loptama iza odbrane, jer ima takve igrače.

 

Poslao tapatalk

 

Grof definitivno neke stvari zna da radi, ako nista drugo bilo je sinoc zanimljivo gledati koliko je Zvezdina ekipa brza i mobilnija od Partizanove. Trenutno nam je kljucni problem kondicija, ova ekipa ima u plucima 60 minuta solidnog fudbala i to je sve.

Link to comment

Preterujes. Nije Ibanjez bio zakucan na svojoj polovini zbog Babinja i Ilica vec zbog Zivkovica i Vulicevica.

 

Za kupovine se slazem, dovodjenje Srnica i Sikimica je bila totalna budalastina.

 

Znam druže da mu direktno nisu Baba i flaša preko puta nego najopasniji deo komšija. Ali gledam širi koncept. Komšije gde veterani drže sredinu su blago rečeno zreli za gaženje. Ne zaboravi da Ristić dok je menjao Luča, kao ni Ibanjez pre povrede, nisu prelazili centar. To je instrukcija trenera.

 

Inače za spremnost ekipe ima nekoliko stvari. Činjenica je da su mnogi došli kasno, ali činjenica je da je Grof očajno odradio pripreme. U sloveniji su trenirali jednom dnevno, što je za bazične pripreme neverovatno, kao da su čak posle nekih utakmica gde se izređa njih 30 sutra imali dan odmora. Onda su došli u Beograd, ličili smo na ono što smo ličili i onda je u Beogradu pojačao treninge na dva puta dnevno sa ogromnim intezitetom, pa se povredilo 10 igrača. A da nama ne treba kondicioni. Tu se vraćamo na onaj deo gde je Pinto rekao da naši igrači mogu da trče maraton a ne mogu fudbal 10 min. Pričao sam sa prof fudbalerima napolju. Kažu da iz odbrane imaju svog kondicionog, iz veze svog. U svakom slučaju različita su kretanja i intezitet istog.

Link to comment

Znam druže da mu direktno nisu Baba i flaša preko puta nego najopasniji deo komšija. Ali gledam širi koncept. Komšije gde veterani drže sredinu su blago rečeno zreli za gaženje. Ne zaboravi da Ristić dok je menjao Luča, kao ni Ibanjez pre povrede, nisu prelazili centar. To je instrukcija trenera.

 

Inače za spremnost ekipe ima nekoliko stvari. Činjenica je da su mnogi došli kasno, ali činjenica je da je Grof očajno odradio pripreme. U sloveniji su trenirali jednom dnevno, što je za bazične pripreme neverovatno, kao da su čak posle nekih utakmica gde se izređa njih 30 sutra imali dan odmora. Onda su došli u Beograd, ličili smo na ono što smo ličili i onda je u Beogradu pojačao treninge na dva puta dnevno sa ogromnim intezitetom, pa se povredilo 10 igrača. A da nama ne treba kondicioni. Tu se vraćamo na onaj deo gde je Pinto rekao da naši igrači mogu da trče maraton a ne mogu fudbal 10 min. Pričao sam sa prof fudbalerima napolju. Kažu da iz odbrane imaju svog kondicionog, iz veze svog. U svakom slučaju različita su kretanja i intezitet istog.

 

Nema on jos poverenja u ovu ekipu, otuda kupovine igraca za koje tacno zna sta mogu. Odgledao sam sinoc snimak i uz svo duzno postovanje Partizanu, ovo je licilo na bilo koju od nasih prvenstvenih utakmica otkako je Donald dosao i Grujic zakucao svoje mesto u timu, s tim sto nam je Partizan zbog individualnog kvaliteta Abubakara koje druge ekipe nemaju napravio par sansi nakon sto smo se izduvali i stali. Bozovic je na kraju uspeo da napravi tim koji bi mogao da igra solidan fudbal ako uspe Petkovica da vrati u ozbiljan fudbal i nadje resenje da zameni Pavicevica a za to vreme je Milinkovic uspeo da temeljno ujebe tim Partizana koji je na pocetku sezone izgledao kao tim koji je za bar pet golova jaci od nas. Jednostavno su se stvari okrenule mnogo za ovih par meseci, u ovom trenutku osim Zivkovica mi tacno ne bismo mogli da uzmemo igraca iz Partizana koji bi nam znacajno unapredio tim. Za nesto vise bi Grof morao da se odrekne nekih svojih bubica ali ocigledno je da sije ovu batadjorinsku kompaniju tipa Milinkovica za klasu.

 

Kad smo vec kod bubica, prvo je ovo sto si naveo. Treba nam kondicioni trener tipa Profe koji ce individualno da sprema igrace jer je vise nego ocigledno da u timu imamo igrace koji se ugase posle nekih sat vremena a neki od njih, recimo Grujic, su nam izuzetno bitni za igru. Vieira, Plavsic, Vered, Grujic spadaju u igrace koji ne umeju da ekonomisu sa snagom, igraju kao rekreativci punom snagom dok mogu a onda stanu i nigde ih nema. Par njih moze da se resi izmenama ali na nekim pozicijama jednostavno nemamo adekvatne izmene. Njaveci problem po meni je gomilanje igraca na nekim pozicijama koje ce pre ili kasnije stvoriti odredjeno nezadovoljstvo u ekipi. Neozbiljno je da nas najbolji igrac iz prethodne utakmice ne odigra derbi jer si u medjuvremenu kupio drugog igraca na njegovoj poziciji i odmah ga stavio u tim da bude najgori igrac na terenu.

Link to comment

Kidamo

 

Koja je gol razlika u drugim poluvremenima?

 

3:7 u prvom i 19:0 u drugom, ovako na brzinu

 

Ova statistika je posebno zanimljiva kad se ima u vidu da smo na pocetku sezone tokom poluvremena ili tu negde oko 55. minuta uglavnom menjali Savicevica i Kovacevica. Otkad je Donald dosao ovo protiv Partizana nam je valjda prvi ili drugi gol koji smo primili.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...