Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Vieira, Plavšić, Grujić, zaista su bili odlični. Dobar fudbal. Šteta što je posle trećeg gola zvezda stala, plus onaj tajm aut koji su izazvali Partizanovi navijači. Trebalo je za kaznu da primimo makar jedan gol.

Srnić nije bio loš, osim onog očajnog prijema. Donald je bio među lošijima. Generalno trebalo je da se odigra tri, četiri pasa posle 3-1 i prostor bi se otvorio, ali nije bilo toga.

Čestitke, lepa i zaslužena pobeda.

 

Poslao tapatalk

Link to comment

Samo mi je žao što smo povukli ručnu i nismo ubacili bar još jedan. 

Nemaju oni jos uvek tim za punjenje timova koji su sa njima egal.  Da su krenuli va banque na petardu, mogli su lako da prime golove, pogotovo zato sto imaju slabu odbranu i golmana koji se jos uvek nije uigrao sa odbranom.  Cak i kada su stali na loptu Partizan je ulazio u sanse.  Treba jos da se radi da bi Zvezdin tim mogao da postane nova kaznena.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Harperu, odlican ti je Grujic! :D

 

Srnic ima potez vise, ali je solidan bio veceras. Svidja mi se sto je igrao u oba pravca.

 

Plavsic isto vrlo dobar. Hugo Vijera je majstor, da ima koje kilo vise bio bi ubica. Ali Donald... on me najvise odusevio... :Hail:

Link to comment

Komsije cestitke za zasluzenu pobedu! Najbolji su vam bili po meni donald i grujic koji su dominirali na sredini kao i viera.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Sto vas cudi sto smo stali nakon treceg gola..pa onakva trka za svaku loptu, polupresing sta vec  cca30 40 min u oba pol nije odavno vidjena u CZ. Logicno da im je dusa u nosu bila oko 65.minuta. Donald prava igracina, nije superstar ali nije stetocina nimalo. 

Link to comment

Dobar je bio. Kod gola nema šta da mu se zameri, ostalo na dobrom nivou.

 

Ako uzmemo u obzir da nisu igrali legitimni Jović, Vered, da su ušli Luković i Ristić, deluje da sada imamo petnaestak fudbalera. Od kojih živce kidaju Savo kapiten i Sikimić. Podsetio bih da su protiv Kairata igrali Vookan, Tenk, Cvetković, Orlandić, Gavrić, Stojanović, Noj

 

Poslao tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...