Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Максимовић је бољи од Грујића.

Moguce, nisam ga preterano gledao. Ali uporedi Grujica danas i pre godinu dana. I tada se videlo da moze da bude dobar, ali ovo danas je potrvrda ne toga da moze da bude bolji, vec da je napredovao i tehnicki i fizicki i psihicki. Meni dovoljno uliva optimizam da moze i jos bolje. Decko je 96 godiste, tek je pred njim razvoj ako sve bude kako treba. Ja se ne secam da je Srbija imala veznog igraca ovog tipa. Napokon zadnji vezni koji ume da igra sa loptom i ide napred.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Bozovic umesto sto je gubio vreme na nepotrebnu kupovinu Srnica trebalo je konacno da dotera uzu odbranu jer nam samo jos to valja da zategnemo pa da budemo za klasu bolji od bilo kojeg drugog tima u Srbiji.

Link to comment

Moguce, nisam ga preterano gledao. Ali uporedi Grujica danas i pre godinu dana. I tada se videlo da moze da bude dobar, ali ovo danas je potrvrda ne toga da moze da bude bolji, vec da je napredovao i tehnicki i fizicki i psihicki. Meni dovoljno uliva optimizam da moze i jos bolje. Decko je 96 godiste, tek je pred njim razvoj ako sve bude kako treba. Ja se ne secam da je Srbija imala veznog igraca ovog tipa. Napokon zadnji vezni koji ume da igra sa loptom i ide napred.

Обојица играју јако добро у оба правца. 

Link to comment

Odbrana nam je katastrofa mada to smo i znali. Kako ispadaju lagano , ono je za udzbenike. Pavićević je toliko neoprezan igrač. Bije I ne pita da li će dobiti žuti . Hodajuća katastrofa u kombinaciji sa Petkom koji ispada isto tako , horror u najavi. Lepo objasnili Ilijev I Perica za alibi igru štopera, jure neke ofsajde, niti gledaju loptu niti igrača.

 

Kahriman dobar , igrali smo kao što rekoh ukupno jedno poluvreme . Hugo ,Katai ,Plavšić dobri. Grujić većim delom ok mada I on se posle pogubio .

 

Srnić višak , totalno pogubljen. Mada mi se dopalo što odmah šutira , solidan šut na  početku drugog poluvremena . Da se zameni Pavićević I uigra odbrana I biće to dobro.

Edited by elementary
Link to comment

Pa valjda ce Lukovic zameniti Pavicevica i znacajno unaprediti odbranu. I Vule ce moci vise da napreduje i opustenije da igra kada ima iskusnog igraca koji komanduje odbranom, a ne iskusnog koji komanduje krpljenje rupa koje pravi

Link to comment

Moguce, nisam ga preterano gledao. Ali uporedi Grujica danas i pre godinu dana. I tada se videlo da moze da bude dobar, ali ovo danas je potrvrda ne toga da moze da bude bolji, vec da je napredovao i tehnicki i fizicki i psihicki. Meni dovoljno uliva optimizam da moze i jos bolje. Decko je 96 godiste, tek je pred njim razvoj ako sve bude kako treba. Ja se ne secam da je Srbija imala veznog igraca ovog tipa. Napokon zadnji vezni koji ume da igra sa loptom i ide napred.

 

Grujic ima ogroman upside. Videlo se to jos prosle godine ali ga je Lalatovic malo zakocio jer je imao vise poverenja u ove niske i guzate tipa Jovica i Ristica. Da je odigrao drugi deo sezone prosle godine Grujic bi danas cistio sve pred sobom, ovako ima jos nekih osnovnih stvari da resi da bi bio ozbiljan igrac. Pre svega mora da nauci kako da ekonomise sa snagom, naglo pada sa snagom a kad padne onda nista ne moze da uradi kako valja.

Link to comment

Grof je u pravu, pravi ispit ce biti utakmice protiv Jagodine i Pazara

 

Svira kurcu, pobedio je pa bi sad malo i da se kurci. Cujes, pravi ispit Jagodina. U kom to univerzumu?

Link to comment

Grof mora da nadje mesto Risticu, da ne bi stagnirao. Srnic je visak, ali moze biti koristan

Grof je u pravu, pravi ispit ce biti utakmice protiv Jagodine i Pazara

Каква бре Јагодина.

Link to comment

Svira kurcu, pobedio je pa bi sad malo i da se kurci. Cujes, pravi ispit Jagodina. U kom to univerzumu?

Mora malo, verovatno je mislio da nam dzaba pobeda u derbiju, ako izgubimo od Jagodine ili Pazara.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...