Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

- Samo Orlandić nije u kombinaciji za sastav. Lično ne znam ništa o povredi Plavšića o kojoj su mediji pisali. Izgleda da u Zvezdi informacije cure kao kroz probušenu kadu – u svom stilu je rekao Božović.

Link to comment

- Samo Orlandić nije u kombinaciji za sastav. Lično ne znam ništa o povredi Plavšića o kojoj su mediji pisali. Izgleda da u Zvezdi informacije cure kao kroz probušenu kadu – u svom stilu je rekao Božović.

Тако је већ годинама.

Link to comment

Mondo kaže:

 

Kahriman - Petković, Pavićević, Jovanović, Ibanjez - Grujić, Donald - Plavšić, Katai, Srnić - Vijeira

 

Očekivano, verujem da će Plavšić igrati u sredini, a ne na krilu. Jedinu razliku koju bi napravio je umesto Kataija bi ubacio Jovića, a Vieiru bi preselio desno.

 

Mondo isto kaže da Partizan igra dosta defanzivno i sa više veznih igrača. Umesto Božinova Ilić, ostaje samo da se vidi kako će ih rasporediti Kiza podočnjak.

Link to comment

Nesto sumnjam da ce Ibanjez pravo iz mesec dana pauze i teze povrede, direktno u najbitniju utakmicu polusezone.

Mislim da i Vered ima zagarantovano mesto, sto znaci, Srnic ili Plavsic krecu sa klupe, a mozda i Jovic.

Najveca opasnost su Brasanac-Ilic(ako pocne)-Zivkovic-Oumaru, a presing na prvu dvojicu prekida vezu sa napadacima i samim tim su druga dvojica manja opasnost.

Nije nemoguce da na levoj odigraju Ristic-Jovic, a mozda i Ibanjez-Ristic

Ima Grof dosta kombinacija, a konacno imamo 14-15 kvalitetnih igraca koji konkurisu za tim

Link to comment

Zivkovica je najbolje zaustavljati vec na sredini terena, zatvaranjem veznih da mu upute dodavanje i tek u kranjem slucaju udvajanjem, al to udvajanje moze da uradi Donald, ne mora krilo da se vraca. Ni Partizan nije bas najbolji na pozicijama bekova, ne bi trebalo toliko povlaciti krila nazad i umanjivati im ofanzivne zadatke, osim ako nije potrebno, a potreba jedino moze da nastane ako nas nadjacaju na sredini terena.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...