Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

aj malo da prekinemo ovu monotoniju do derbija, nesto me zanima pa ako ko zna neka odgovori

 

kako se doslo na ideju da posle Barija i Ljupka novi trener bude Vladica Popovic, jel bio jos neko kandidat osim njega? Nesto procitah o njemu danas pa mi ovo palo na pamet a zaboravih kako je to bilo pa ako se neko seca neka napise. Znam da su od igraca bili vidjeni Boksic, Jokanovic, Jarni, Boban, Djukic, Bolic nego aj rat se isprecio, nije bilo realno

Link to comment

aj malo da prekinemo ovu monotoniju do derbija, nesto me zanima pa ako ko zna neka odgovori

 

kako se doslo na ideju da posle Barija i Ljupka novi trener bude Vladica Popovic, jel bio jos neko kandidat osim njega? Nesto procitah o njemu danas pa mi ovo palo na pamet a zaboravih kako je to bilo pa ako se neko seca neka napise. Znam da su od igraca bili vidjeni Boksic, Jokanovic, Jarni, Boban, Djukic, Bolic nego aj rat se isprecio, nije bilo realno

Владица је имао солидних успеха у Колумбији, па је тако и дошао. Јокан, Бобан нису разматрани, Ђукић нам се измигољио, да није пукао рат вероватно би довели Јарнија и Бокшића.

Link to comment

kod mene u kraju grobari oduvek pricaju kako su oni trebali da dovedu boksica a hajduk da uzme mijata.

 

Suker i Jarni su nam bili na meti, a gadjali smo preko Robija i Bobana samo je to bilo par godina pre rata. Ovo za Boksica prvi put cujem.

Link to comment

Partizan je '88. jurio Asanovića. Da ode u jna na Dedinje i da trenira sa Partizanom. Ipak je otišao u Zadar i ostao u Hajduku.

Mijatović je skoro potvrdio da je sve bio dogovorio sa Hajdukom.

 

Poslao tapatalk

Link to comment
Ја сам мислио после Барија. Да се земља није распала. За Бобана никад нисам чуо. РП-а нисмо јурили. Упао нам је као Миле. Бокшић је био замена за Дарка он и Владан би били паклен тандем.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Dzaja je hteo da pokupi sto vise Cileanaca... Za Jarnija i Bobana se rat isprecio, Dobro smo prosli sa Dejom i Pancevim umesto Sukera i Bobana...

 

Inace Darko, Darko, Darko danas slavi 50. rodjendan! Sto godina da zivis i da se vratis u Zvezdu kad se unormalimo!

Edited by Milosh76
Link to comment

Guzati jebivetar, spor kao puz, kome nisi mogao novine da podmetnes ispod nogu kad skoci i koji ne bi potrcao da mu zivot zavisi od toga. Istovremeno verovatno najbolji strajker kojeg je jugoslovenski fudbal ikada imao, svakako najbolji od ovih koje sam gledao. Sve sto nije imao kao igrac nadoknadjivao je neverovatnom intuicijom, lukoavoscu, postavljanjem i pametnim koriscenjem prostora. Da je hteo ozbiljno da shvati fudbal od kojeg je ziveo i da je makar malo radio na sebi postigao bi duplo vise od onoga sto je postigao, a i ovako je postigao mnogo. Neverovatan igrac.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...