Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

G-din Vuksanovic cistio sneg sa terena pred utakmicu, putovao na gostovanja i kao slag na tortu nasao nam Lekica u treceligasu Zemunu, jedva nagovorio diletante Adzu i Mazu da ga dovedemo za dzabaka i gurnuo nam 2,8 miliona evra u kasu. Dzaja i Cvele da se postide.

Link to comment

U poslednjoj godini ugovora su: Kahriman, Cvetković, Anđelković, Stojanović i dvojica novajlija koja su potpisala jednogodišnje ugovore Sikimić i Supić.

 

Zvezda bi u zimskom prelaznom roku po meni trebala da traži pojačanja na bekovskim pozicijama i defanzivnog veznog. Naravno, svaki talentovan igrač je dobrodošao.

Link to comment

Pa trazice se pojacanja na bekovskim pozicijama i defanzivnog veznog. Uz to ce se traziti golman, stoperi, krila, centralni i ofanzivni vezni, napadaci, trener i strucni stab.

Link to comment

 

 

Tim se ne pravi preko noči, to je proces, zato sam i tražio vremena. Siguran sam u sebe i svoje sposobnosti da od Crvene zvezde mogu da napravim evropskog velikana, trenbalo je samo vremena i strpljenja

 

Piše čoek u prošlom vremenu, što će reći da smo sada Evropski velikani i da treba da budemo radosni.  :0.6:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...