Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Zvezda sledeće godine osvaja titulu. To vrlo samouvereno tvrdi Kokeza.

 

– Sigurno osvajamo titulu. Siguran sam, jer su napravljeni dobri potezi. Imamo najjači tim u zemlji i nadam se da posle sezone koja sledi možemo sa ozbiljnijim ambicijama i uz neko još ozbiljnije pojačanje da konkretnije pričamo i o Ligi šampiona, odnosno Ligi Evrope.

 

Sigurno

Кад Кокеза обећа нема даље. Тако је било и кад је дошао Славиша.

 

 

 

 

Jović i Ristić isto raspoloženi protiv Sloven Gradeca, kad već ne mogu protiv Brazila

Какве су будале испала њих двојица то је за причу. Лечак мање него Терзан.

Link to comment

 

 

Какве су будале испала њих двојица то је за причу. Лечак мање него Терзан.

Budale generacije.  Ali Zvezda je iznad svih, ukljucujuci i reprezentaciju.  Tako su vaspitani.

Link to comment

Istine radi Jovic jeste bio povredjen, sa kolenom se nije zezati. E sad, ako su zaista folirali Risticeve krajnike, onda su zaista idioti.

Link to comment

Istine radi Jovic jeste bio povredjen, sa kolenom se nije zezati. E sad, ako su zaista folirali Risticeve krajnike, onda su zaista idioti.

Ја бих га и повређеног угурао у репрезентацију, био би кориснији него маг Фића, а цена би му расла. Риле би имао и солидну минутажу. Али Терзан испаде магарац.

Link to comment

Onda bi morao da igra, pa ne bi igrali ovi sto su zdravi i mi bi propali jos u grupi. Pusti ti to, ovo je srpski  mentalitet. Povredjen je, neka sedi i leci se i tako je klinac ima za njega vremena, kao i za Ristica, uostalom

Link to comment

Onda bi morao da igra, pa ne bi igrali ovi sto su zdravi i mi bi propali jos u grupi. Pusti ti to, ovo je srpski  mentalitet. Povredjen je, neka sedi i leci se i tako je klinac ima za njega vremena, kao i za Ristica, uostalom

Што би моао да игра? Сад као не игра?

Link to comment

Што би моао да игра? Сад као не игра?

 

Jel si ti znao pre 20 dana da će Srbija da igra finale U-20 prvenstva? Jović je bio povređen i ne verujem da bi ga Paunović zvao. Nijedan tim nije došao na prvenstvo sa rovitim/povređenim igračima. Što se tiče Ristića, mogao je pomeri operaciju krajnika, ali očigledno nije imao želju da ide na Novi Zeland. Njemu bi trebalo da bude više krivo. Uostalom, Rajković se isto tako povredio u poslednjem kolu, ali ga je Paunović pozvao, jer se povreda mogla brzo zalečiti.

Link to comment

Malopre sam Billy-ju poslao poruku. Od 11 startera na U-21 meču, Zvezdinu omladinsku školu je prošlo 6 igrača, samo je Spajić igrao (ili igrao trocifreni broj minuta). Pantić je takođe igrao za Zvezdu. Samo smo za Spajića dobili obeštećenje. Posle je čudno što imamo 40+ miliona duga.

 

Još pet igrača na klupi su ili (bili) igrači Zvezde ili su prošli omladinsku školu Zvezde.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...