Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:565195-Srnic-tri-godine-u-Crvenoj-zvezdi-Ovo-je-za-mene-jedan-od-najlepsih-dana-u-karijeri

 

Vrhunska gimnastika, samo me zanima šta se dešava ako ode Srnić bez obeštećenja ili ako je obeštećenje manje od dogovorene cifre.

Ovo je vec dosta povoljnije od onog sto sam prvobitno skapirao (placanje 350k pa posle deoba svega preko te cifre u odnosu 60:40)

 

Ovo sustinski znaci da smo ga dobili za dz ali cemo po prodaji morati da damo 40% + 300 hiljada. U sustini ga komisiono prodajemo.

 

Svojevremeno je Milunovic dosao za dz al smo trebali bivsem klubu da damo 50% od prodaje.

Edited by katamaran
Link to comment

Pod uslovom da su to ubacili u ugovor. Poznavajuci nas istorijat bili bi neopevane budale kad to ne bi uradili.

 

edit: cemu drama oko golmana koji ce biti rezerva. Cak nisam ubedjen ni da ce u kupu braniti.

Edited by katamaran
Link to comment

DOSLI :

Vered dosao za dzaba,Katai za dzaba,Jovovic za dzaba,Matos placen 200 hiljada evra,Plavsic placen 200 hiljada evra i 20%,Donald placena pozajmica 100 hiljada evra(otkupna klauzula 200 hiljada evra),Vijera dosao dzabe,Rendulic dosao dzabe,Ibanjez dosao dzabe,Sikimic placen 40 hiljada evra(navodno),Srnic 300 hiljada evra i 40%,Supic dosao dzaba...

OTISLI :

Bosancic raskid ugovora dzaba,Lazovic otisao dzaba,Zivkovic pozajmica,Manojlovic pozajmica(dvojna registracija),Marinkovic pozajmica dzaba,Stojkovic raskid ugovora ali imamo 50%,Ahcin pozajmica(valjda),Savicevic 100 hiljada evra,Kovacevic otisao dzaba ali imamo 20% od daljeg transfera(navodno),Rajkovic 3 miliona evra,Parker otisao dzaba na pozajmicu,Avramovski dzaba pozajmica,Martinovic raskid ugovora,Lazic 200 hiljada evra i 10%,Djordjevic raskid ugovora i Despotovic otisao na pozajmicu u Kairat za 100 hiljada evra(uz otkup ugovora 200 hiljada evra),ja imam podatak da je Milos Stojanovic na pozajmici u Bezaniji e sad,da je otisao negdje to bi brujalo i bilo u medijima jer je on talenat bas bas bas i transfer ako bude bice milionski,tako da mislim da ono sa slikom nesto nije uredu...

PS: Otisao Onjilo za 300 hiljada dolara(280 hiljada evra)

 

Info je sa foruma MCZ...

 

12-10 za pridoslice, s tim sto je Katai bio i prosle sezone. Ima i par igraca na pozajmicama.

Edited by Milosh76
Link to comment

   Ko pogodi prvih 11 za derbi dobije kilo pasulja. Da probam:

 

   Kahriman- Petko, Savo, Vule, Lućo- Gruja, Mič, Katai- Srnić, Jović, Hugo

 

   Postavljamo blok i igramo na kontre, čekamo kiks Balažica ili Mažića da svirne u 16.

Edited by fandorin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...