Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

"Sportski direktor Čukaričkog Vladimir Matijašević demantovao je za MONDO da je i Dragoljub tema razgovora.

 

Na pitanje o tome da li je i Dragoljub Srnić predmet pregovora, dobili smo odgovor kratak odgovor:

 

"Ne."

 

:cry:

 

Pa da, oko njega nema pregovora. On mora da ide u paketu :D

Link to comment
16.13 - Pregovori Čukaričkog i Crvene zvezde i dalje traju. Rukovodstvo Brđana ne popušta. Dok se čeka kraj sage oko krilnog fudbalera Marakanu je posetio i Boban Bajković. On je obavio razgovore sa Zvezdanom Terzićem.

"Čekam da me Grof pozove i kaže mi da li sam mu potreban. Navijači me žele u klubu.Znam da Crvena zvezda u ovom trenutku ima Kahrimana na golu. On je odličan momak. Videćemo šta će biti do kraja dana", poručio je Bajković.

 

Link to comment
16.58 - Idemo sa novim informacijama oko prelaska Slavoljuba Srnića u Crvenu zvezdu. Ponovo smo kontaktirali sportskog direktora Brđana Vladimira Matijaševića i čak se našalili sa njim pitanjem: Da li će uskoro na Banovom brdu pustiti beli dim i na taj način potvrditi transfer Srnića?

"Čekamo da nam ljudi iz Crvene zvezde dostave ugovor na overu. Koliko znam igrač je sa njima", poručio je Vladimir Matijašević.

Link to comment

 

16.58 - Idemo sa novim informacijama oko prelaska Slavoljuba Srnića u Crvenu zvezdu. Ponovo smo kontaktirali sportskog direktora Brđana Vladimira Matijaševića i čak se našalili sa njim pitanjem: Da li će uskoro na Banovom brdu pustiti beli dim i na taj način potvrditi transfer Srnića?

"Čekamo da nam ljudi iz Crvene zvezde dostave ugovor na overu. Koliko znam igrač je sa njima", poručio je Vladimir Matijašević.

 

 

Pa to, a u našem štabu razmišljaju: "Kakva kurac overa da se sad jebemo sa tim, bitno da je dečko tu, sa nama..."

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...