Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Dobro smo igrali, lazni grof polako slaze kockice. Jos Srnara i to je to.

Luno je i u ovih 15ak minuta uspeo da dva puta opako ispadne iz igre. Nadam se da niko ne razmislja o tome da on treba da pocne derbi.
Plavsic i Donald najbolji. Penal cist, crveni nije trebao.

Link to comment

Od kada je došao Donaldi zaigrao u paru sa Grujom mnogo to bolje izgleda. Više nas i ne buše kroz sredinu, manje šansi protivnik pravi i pored lošijih štopera .

 

Izgleda Grof planira Pavićević-Luković par za derbi. Valjda se i Ibanjez oporavi .

Edited by elementary
Link to comment

Dobro odigran mec. Prestrog crveni za domacina, doduse, a deluje da je bio penal.

Donald deluje odlicno, moram da ponovim, a veceras me je odusevio i Plavsic.

Najbitniji je gol Vereda, napisah pre neki dan, njemu treba brzo gol da dobije na samopouzdanju i to se videlo u onom driblingu-prvo je posalo jednog po burek, pa je promesao loptu k'o na malom fudbalu i onda rutinska realizacija. Mnogo mi je drago zbog njega, posebno obzirom na ponisten gol koji je bio sumnjiv.

 

Sve u svemu Grofara nas vodi na pauzu sa prvog mesta na tabeli :fantom:

Link to comment

@Billy

 

Tačno tako. Većina Robijevih gostovanja smo delovali odlično u polju, a završavali remijem.

 

Dobro smo igrali, lazni grof polako slaze kockice. Jos Srnara i to je to.

Luno je i u ovih 15ak minuta uspeo da dva puta opako ispadne iz igre. Nadam se da niko ne razmislja o tome da on treba da pocne derbi.
Plavsic i Donald najbolji. Penal cist, crveni nije trebao.

 

+1

 

Za mene je i Jovanović bio odličan. Jedna manja greška u postavljanju, ostalo je sve pokupio, imao je i par dobro iznesenih lopti. Baš sam zadovoljan kako igra poslednjih par mečeva. Prošle sezone u Lučanima je bio direktan krivac za primljen gol na kraju meča, ove godine jedan od boljih na terenu.

 

Solidan Vered, volim da vidim da je igračima stalo, pa čak i kada im ne ide. Nisam bio njegov veliki fan do sada, ali me je prilično kupio večeras. Očigledno je da će kod njega trebati vreme da se sve kockice slože, ali ono što je najbitnije je da ume da igra fudbal. Donald ne bi video Srbiju da je malo agilniji, mada i ovako se retko dešava da tako pismen veznjak svrati do Srbije.

 

Ni Jovanović ni Petković nisu dobili žuti, što je najbitnije pred derbi. Ristić danas tih u napadu, u odbrani vrlo dobar. Sikimić neprimetan, mada su mu svirali nepostojeći ofsajd.

 

lcn.jpg

 

Ovako treba da izgleda statistika nakon svakog meča FKCZ do kraja sezone!

Link to comment

A gde misli da stavi onog Srnića ?  Nadam se da će propasti taj zločinački transfer sa procentima.

Iskreno se nadam da ce se pojaviti neki klub iz inostranstva da nam ga "preotme", potpuno bespotreban i bezobrazan transfer.

 

Sada pauza i da se oporavi Ibanjez, u medjuvremenu idu u Catez da plivaju i odigraju prijateljsku sa Olimpijom. Onda kljuc polusezone, derbi. Prosle sezone smo dobijali utakmice, cini mi se 6 pobeda i 2 neresena, i izgubili derbi. Posle toga krenuo je sunovrat. Sada smo puni samopouzdanja, igramo sve bolje, napredak u formi je vidljiv...

 

Sudice nam opet Mazic derbi, znaci bice penala :D

Link to comment

@Billy

 

Tačno tako. Većina Robijevih gostovanja smo delovali odlično u polju, a završavali remijem.

 

 

+1

 

Za mene je i Jovanović bio odličan. Jedna manja greška u postavljanju, ostalo je sve pokupio, imao je i par dobro iznesenih lopti. Baš sam zadovoljan kako igra poslednjih par mečeva. Prošle sezone u Lučanima je bio direktan krivac za primljen gol na kraju meča, ove godine jedan od boljih na terenu.

 

Solidan Vered, volim da vidim da je igračima stalo, pa čak i kada im ne ide. Nisam bio njegov veliki fan do sada, ali me je prilično kupio večeras. Očigledno je da će kod njega trebati vreme da se sve kockice slože, ali ono što je najbitnije je da ume da igra fudbal. Donald ne bi video Srbiju da je malo agilniji, mada i ovako se retko dešava da tako pismen veznjak svrati do Srbije.

 

Ni Jovanović ni Petković nisu dobili žuti, što je najbitnije pred derbi. Ristić danas tih u napadu, u odbrani vrlo dobar. Sikimić neprimetan, mada su mu svirali nepostojeći ofsajd.

 

lcn.jpg

 

Ovako treba da izgleda statistika nakon svakog meča FKCZ do kraja sezone!

Slazem se ali iskreno sumnjam u njihove "statistike". Mi do penala smo imali samo jednu ozbiljnu sansu i to koju je hugo sam izborio nakon kiksa njihovog igraca.

 

Potvrdjuje se ono sto pricamo vec nekoliko nedelja. Igraci imaju kvalitet, ali Trener za sad ne zna gde ide. Osim sto je utegnuto pozadi dolaskom donalda, i ociglednom sugestijom bekovima da ne idu napred cesto, napred se ne vidi ni ukrstanje ni ideja nego samo improvizacija kvalitetnih pojedinaca.

 

Linija manjeg otpora i nedostatak vizije ce dovesti do lagane titule protiv elgrande neska, ali sigurno do izjave tipa "pregazismo Bate ali..." (Sledeceg juna)

Link to comment

    Vule najbolji večeras. U drugom poluvremenu i pre i posle penala smo u polju delovali odlično, najbolje od početka sezone. Penal ko vrata, crvendać nepotreban. Veredu bio potreban ovaj gol kao lebac. 

 

   Super izjava pomoćnika Ludosti iz Mlačana da su bili u najmanju ruku egal do penala. Generalno se zapatio sjajan trend kod srpskih trenera, prvo Kizara pa sad ovaj. Grof bi trebao posle derbija, bez obzira na rezultat da zapali baklju, proslavi pobedu i izjavi da smo ponizili Partizan kao nijedna generacija u istoriji fudbala. 

Link to comment

Slazem se ali iskreno sumnjam u njihove "statistike". Mi do penala smo imali samo jednu ozbiljnu sansu i to koju je hugo sam izborio nakon kiksa njihovog igraca.

 

Potvrdjuje se ono sto pricamo vec nekoliko nedelja. Igraci imaju kvalitet, ali Trener za sad ne zna gde ide. Osim sto je utegnuto pozadi dolaskom donalda, i ociglednom sugestijom bekovima da ne idu napred cesto, napred se ne vidi ni ukrstanje ni ideja nego samo improvizacija kvalitetnih pojedinaca.

 

Linija manjeg otpora i nedostatak vizije ce dovesti do lagane titule protiv elgrande neska, ali sigurno do izjave tipa "pregazismo Bate ali..." (Sledeceg juna)

 

      Bogami ja video još dve, Savo glavom posle kornera i Katai na kraju poluvremena sa levog krila. Pride i još dve Hugove polušanse. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...