Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Prvih 20 minuta bilo dobro, onda se ugusila igra. Plavsic mozda najboljo, donald dominantan na sredini. Ostali klimavo. Vered se trudi i dobar je al dzaba kad nece da sutne...

Link to comment

Zbog ovakvih timova je Grof i tražio jednog Sikimu, nemamo kome da ubacimo u 16 loptu.

 

Mada ovo forsiranje jednog špica koji nije ni pravi špic u tsl mio ide na živce . Mora bre dva špica protiv ovih bunkera.

Edited by elementary
Link to comment

Dobar Plavšić, moramo bolje da se krećemo oko 16. Pre mislim da je do pasive, nego do nemanja prostora. Trebali bi ove da dobijemo, baš dobro kontrolišemo utakmicu kroz posed, čak me je i podsetio meč u par momenata na doba kada smo igrali pod Robijem gostovanja.

Link to comment

Vered je imao onu cistu situaciju na 16m kada je trebalod a sutira. Nikakav blok, sve je lepo uradio i onda bum, pogresna odluka...

 

Ocekujem brzo Jovica,  samo je pitanje umesto koga...Katai je neprimetan, ali i on i Vieira koj su slabiji malo danas mogu lako da rese mec. mislim da ce ipak Vered napolje...

Link to comment

Dobar Plavšić, moramo bolje da se krećemo oko 16. Pre mislim da je do pasive, nego do nemanja prostora. Trebali bi ove da dobijemo, baš dobro kontrolišemo utakmicu kroz posed, čak me je i podsetio meč u par momenata na doba kada smo igrali pod Robijem gostovanja.

 

problem je samo sto su se ta robijeva gostovanja uglavnom zavrsavala podelom bodova...

 

ovo mora da se napada sa dva klasicna napadaca, u formaciji 442. 5 veznjaka i 2 ofanzivna beka samo prave guzvu na sredini terena, pasovi od 2-3 metra ne resavaju nista - samo trose vreme a iako dodjes do kaznenog 3 njihova igraca vise na ledjima nasem napadacu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...