Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Sta fali Makabiju, ajte molim vas? 

Bar ce ga Jokan forsirati, a i ulece umesto ovog matorog golmana koji ima 36 godina i koji je Spanac (obzirom da se mora voditi racuna o samo 5 stranaca u timu koliko ih sada i ima).

nista, izraelska liga je bolja nego nasa i po kvalitetu i po organizaciji. uz to, makabi ce igrati ligu sampiona, tako da onaj argument da ce rajkovic biti daleko od ociju boljih evropskih klubova gubi na znacaju.

u jutrosnjem intervjuu sa rajkom na ynet-u, izmedju ostalog pominju platu od 400 hiljada godisnje, zvezdino "ne" galatasaraju i brzinu na koju se odigrao citav ovaj biznis. pitali su rajka sta zna o makabiju, a ovaj je odgovorio da samo zna da ce igrati ligu sampiona u grupi sa celsijem (nije znao sa kim jos u grupi). jos je rekao da mu je idan vered ispricao da je zivot u izraelu super. na pitanje da li dolazi u tel aviv da stekne utiske o timu pa onda da odluci, odgovorio je da dolazi da potpise. dalje u tekstu se i pominje problem sa strancima, i cinjenica da hoce da potpisu jos jednog stranca (levi bek) koji je planiran da zameni (sa liste stranaca) spanskog golmana.

mislim da je ovo dobar potez rajkovica, ali mora da se pazi da mu breme "najskupljeg pojacana u istoriji" ne postane pretesko ukoliko na pocetku ne ostavi dobar utisak. u svakom slucaju nadam se da ce ga jokan pripaziti i povesti sa sobom u neki bolji klub jednog lepog dana.

Link to comment

Ono sto fali Makabiju je da nije veliki klub i nije jaka liga. Da je jaca od nase, jeste, al jebiga, mnoge su. To samo po sebi nije dovoljno da se kvalifikuje kao neki znacajan korak naprijed. Stavise. 

Link to comment

Augzburg definitivno zvuci bolje. Samo da Terza sa Zahavijem ipak ne izgura Izrael za manje para...

 

Svidja mi se sto izgleda u obe varijante imamo i procente od sledece prodaje.

Link to comment

Augzburg definitivno zvuci bolje. Samo da Terza sa Zahavijem ipak ne izgura Izrael za manje para...

 

Svidja mi se sto izgleda u obe varijante imamo i procente od sledece prodaje.

 

sigurno "imate" :lol: 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...