Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Taj je bio baš nesiguran juče, realno je da mu traže zamenu. Ne znam da li ih je možda nečim ranije zadužio

 

Ali nije mi realno da ulaze kao debitanti u cl  sa 20-god golmanom pa makar i najboljim na svetu

Edited by levi
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Naravno da je realno, jer kada gurneš 3 miliona za golmana očekuješ da brani, a ne da sedi na klupi. Iznenađen sam, ali se može ispostaviti kao dobar potez, ja i dalje imam teoriju da je za golmana najvažnje da brani. Jokanović ga sigurno neće dovesti da sedi na klupi.

Link to comment

Тренер им је голман који је био резерва Дасајеву током '80-тих. Гори од Максе није.

Link to comment

Naravno da je realno, jer kada gurneš 3 miliona za golmana očekuješ da brani, a ne da sedi na klupi. Iznenađen sam, ali se može ispostaviti kao dobar potez, ja i dalje imam teoriju da je za golmana najvažnje da brani. Jokanović ga sigurno neće dovesti da sedi na klupi.

 

 Ne da li je realno da brani u konkurenciji 36-godišnjeg španca i 20-godišnjeg izraelca, nego da li im je pametno da za prvog golmana u ligi šampiona dovedu juniora

 

Mada oni su zadovoljinili takmičarske ambicije, sad gledaju da dobro ulože zarađeni novac

Link to comment

Ne znam kakvi su njihovi planovi za budućnost, ali su možda odlučili da dignu klub na viši nivo. Nema puno klubova koji su spremni da plate golmana 3+ miliona. Nisam mislio da je Maccabi TA jedan od njih, ali očigledno da jesu. Naravno, mnogo bi bolje bilo da je otišao u nekog solidnog Bundesligaša, ali...

Link to comment

 Ne da li je realno da brani u konkurenciji 36-godišnjeg španca i 20-godišnjeg izraelca, nego da li im je pametno da za prvog golmana u ligi šampiona dovedu juniora

 

Mada oni su zadovoljinili takmičarske ambicije, sad gledaju da dobro ulože zarađeni novac

 

Rajkovic se pokazao kao jedan od najzrelijih mladih igraca koji je ikada obukao Zvezdin dres. Ne znam da li to u Makabiju znaju ili ne ali znam da ce se vrlo brzo u to uveriti.

 

Mada. nece se on dugo tamo zadrzati.

Link to comment

Ma njihova logika je da ga dovedu za 3mil, da im odigra LS pa da ga tapnu za 7-8 mil. Neka logika kao Rusi i Vidic, Rajkovic je prilicno sigurna investicija.

Link to comment

Mislim da će oni dovesti golmana, čak sam ubeđen. Stamenković više nije opcija, jer je potpisao za Grke (druga liga), tako da opcije ostaju samo Šaranov i Bajković. Ne bi me čudilo čak i da se i Kahrimana oslobode, ako ovaj nađe negde gde će sigurno braniti.

Link to comment

Za Rajka je ovo odlicna stvar. Ima ozbiljan potencijal koji je mogao samo da urusava ovde. Ocajan trener a utakmice u kojima nema sut na gol. Da bi se bolje prodao, morao bi da ceka reprezentaciju a to je kao cekati ozbiljnu zvezdu u evropi. jokan igra bunker fudbal, LS, tako da je dovoljno da u Londonu protiv Celzija odbrani dobro i sledi mu unosan transfer a reprezentaciji reseno pitanje golmana za 10 narednih godina.

 

Sa 2miliona klubu, Grof moze dovesti jos minimum 3 najtalentovanija igraca mojkovca i okoline.

 

I da ne zaboravimo, zahvalnost Toletu na prvom ozbiljnijem transferu u poslednjih x godina. Da nije zabranio licenciranje Kahrimana danas bi slali nazad u jagodinu rajka na pozajmicu.

Link to comment

Milion Jagodini, 2 Zvezdi... nije tako lose. Steta sto od tih 2 miliona klub nece videti ni pola. A treba za plate, nov teren i sl.

Sad gostujemo u Lucanima, pa 10 dana pauze, idealno da se zameni trava, ali oni su suvise pametni da se toga sete...

Link to comment

Mislim da će oni dovesti golmana, čak sam ubeđen. Stamenković više nije opcija, jer je potpisao za Grke (druga liga), tako da opcije ostaju samo Šaranov i Bajković. Ne bi me čudilo čak i da se i Kahrimana oslobode, ako ovaj nađe negde gde će sigurno braniti.

 

 

 

Bajko = titula

Link to comment

"IZGLEDA da se trka za novog predsednika Crvene zvezde polako zahuktava, bez obzira na to što će zvanično raspisivanje izbora biti 15. septembra. Pominje se da bi jedan od kandidata mogao da bude i bivši potpredsednik Ivica Tončev.

 

Spominje se da priprema plan za eventualni mandat od tri godine, a da želi da u njegovom timu ulogu vodećeg u sportskom sektoru ima bivši as Marko Pantelić zbog veza u Evropi."

 

:jerry:

Link to comment

Sta fali Makabiju, ajte molim vas? 

Bar ce ga Jokan forsirati, a i ulece umesto ovog matorog golmana koji ima 36 godina i koji je Spanac (obzirom da se mora voditi racuna o samo 5 stranaca u timu koliko ih sada i ima).

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...