Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ima logike, ali to ne isključuje mogućnost da prodaš igrača ako te ponuda zadovoljava. Za mene Vojvodina ima najbolju omladinsku školu u Srbiji, a za to je ključna izgradnja sportskog centra.

 

Izašao je spisak za Sloveniju. Luković ne putuje, poveden je talentovani golman kadeta, Stanković:

 

Голмани: Дамир Кахриман, Јован Вићић, Александар Станковић.

Одбрамбени играчи: Зоран Рендулић, Дарко Лазић, Саво Павићевић, Мамаду Мбођ, Милош Цветковић, Душан Анђелковић, Марко Маринковић, Златко Иличић, Марко Мијаиловић, Милош Стојановић, Ненад Цветковић.

Везни играчи: Саша Стојановић, Михаило Ристић, Ненад Гаврић, Данијел Аврамовски, Владимир Јововић, Немања Ахчин, Никола Стојковић, Душан Живковић, Никола Јовановић, Лазар Туфегџић.

Нападачи: Лука Јовић и Петар Орландић.

 

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Ristić nije izvršio operaciju krajnika zbog bakterije koja mu se javila u grlu, a Jović se oporavio od povrede kolena koju je zaradio još tokom sezone.

Link to comment

Bakterije su mogle da se suzbiju antibioticima i momak je mogao da ide na SP na Novi Zeland.  Operacijaje krajnika posle puberteta ne pravi mnogo smisla buduci da njihova imunoloska funkcija drsticno opada a samim tim i epizode "upale krajnika" postaju sve redje.  Problem sa Riletom pre ce biti da on/menadzer/klub nisu hteli da ode na SP iz razloga vodjenih sebiclukom i licnim interesemima.  Rile je pojeo povece govno zato sto nije sa svojim drugovima iz reprezentacije i taj ukus ce mu ostati u ustima tokom citave karijere mnogo vise nego bakerije i streptokoke.  Vrlo je moguca da nikada u karijeri u nece ni sa jednim klubom imati tako pozitivno iskustvo kakvo bi imao da je igrao na SP.  Krajnici su mu prekretnica u karijeri i to na pogresnu stranu.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Nisam siguran koliko nam je potreban ozbiljan centarfor na koje ćemo potrošiti puno novca. Jović je tokom proleća pokazao da može sa godinom iskustva da utrpa 20ak golova u JSL, a imamo mučenog Orlandića. Možda bi nam pre odgovarao neki centarfor kojeg bi možda mogli da razvijemo, ali i to će morati da dođe iz inostranstva. I dalje mislim da ako dovode strane igrače, da moraju da se fokusiraju na defanzivnog vezistu i krilnog igrača.

Link to comment

Da, zaista nam nije potreban centarfor pored injury prone klinca i bukve.

 

To je potpuno logično kada klub nema dug od 40+ miliona evra i ima popunjene sve druge pozicije. Naravno da treba dovesti centarfora, ali ne mislim da nam to treba biti centralni fokus u prelaznom roku, jer nemamo ni jedno krilo, a veza nam je prilično popuštala tokom prethodne sezone.

Link to comment

To je potpuno logično kada klub nema dug od 40+ miliona evra i ima popunjene sve druge pozicije. Naravno da treba dovesti centarfora, ali ne mislim da nam to treba biti centralni fokus u prelaznom roku, jer nemamo ni jedno krilo, a veza nam je prilično popuštala tokom prethodne sezone.

 

Da, odlična logika. Imamo dug od 40 milki, pa nemamo pare za centra, ali zato cemo te iste pare koje nemamo potrositi na krila, beka i sl.

Inace, kad smo kod logike i fkcz- u 20 ćevapa da će nam najskuplji igrač u ovom prelaznom roku biti centarfor. :fantom: 

Link to comment

Da, odlična logika. Imamo dug od 40 milki, pa nemamo pare za centra, ali zato cemo te iste pare koje nemamo potrositi na krila, beka i sl.

Inace, kad smo kod logike i fkcz- u 20 ćevapa da će nam najskuplji igrač u ovom prelaznom roku biti centarfor. :fantom: 

 

Naravno da će da ulože najveće pare u centarfora i tako će se zajebati. Pod uslovom da ovo što je Billy napisao ne postane realnost.

 

Hteo sam da kažem, da kada već imaš ogroman dug i ograničene mogućnosti, za nas je mnogo bitnije da uložimo novac na goruće probleme nego na poziciju koja je delimično pokrivena. Mi nemamo ni jednog pravog defanzivnog veznog i nemamo ni jedno krilo koje donosi kvalitet.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...